Вест Гем без Ярмоленка. Лестер не залишає команді українця жодних шансів

Лондонці мали пристойний вигляд лише у перші 20 хвилин…

Девід Моєс розповів, що повернення Андрія Ярмоленка відбудеться не скоро, тому поки Молотобойці мають набирати очки без українця. У 24 турі лондонці завітали до одного з лідерів АПЛ – Лестера.

Підопічні Брендана Роджерса з перших хвилин показали столичним гостям серйозність своїх намірів на перемогу. Повна ігрова перевага втілилася у гол господарів на 24 хвилині. Перейра після хорошого пасу від Варді вийшов віч-на-віч з Рандольфом і віддав на дальню стійку, де Барнсу залишилося поцілити у порожні ворота Вест Гема – 1:0.

Травми лідерів Лестера

Після гола на Лисів чекало два розчарування. Менді і Варді отримали ушкодження і обох тренеру Лестера довелося міняти (вийшли Ндіді і Іхеаначо).

Здавалося, що команди так і вирушать на перерву за мінімальної переваги господарів, але Барнс вирішив повернути “борг” Перейрі. Він ідеальним пасом вивів португальця на удар з меж штрафного майданчика – постріл у дальній кут – 2:0 на табло.

Шанс Вест Гема

Другий тайм розпочався з замін від Моєса (вийшли Форналс і Антоніо) і пенальті у ворота Лестера. Ндіді у боротьбі з Аллером зачепив нападника гостей і арбітр вказав на одинадцятиметровий.

З позначки Нобл був бездоганний – 2:1.

На хвилі успіху Вест Гем ледь не зрівняв рахунок після одного з кутових, але Шмейхель із захисниками в останній момент м’яч з ніг атакувального гравця лондонців Антоніо забрав.

Така нахабність команди Моєса змусила господарів прокинутися. Айосе Перес і Барнс дуже небезпечно пробивали з меж штрафного майданчика Вест Гема – Рандольф врятував в одному випадку, а захисник заблокував у іншому.

На 75 хвилині Меддісон класним ударом міг зробити рахунок 3:1 на користь своєї команди, але все той же Рандольф у красивому стрибку потягнув м’яч з-під поперечки власних воріт.

Розв’язка

Вбив мрії на порятунок Вест Гема Перес на 81 хвилині зустрічі. Огбонна порушив правила проти Іхеаначо і арбітр вдруге у матчі призначив пенальті. Перес пробив без шансів для Рандольфа – 3:1.

Підсумковий рахунок на за хвилину до завершення основного часу своїм ударом встановив той же Перес, який з меж штрафного майданчика пробив поміж ніг Огбонні точно у дальній кут воріт Вест Гема – 4:1.

Лестер продовжує переслідувати Манчестер Сіті, а Вест Гем лише за різницею забитих і пропущених на цей момент уникає потрапляння до зони вильоту.