Вест Гем бився, але все одно впав під тиском Ліверпуля. ВІДЕО

Партнери Ярмоленка намагалися з усіх сил.

Команда Клоппа у рамках перенесеного матчу 18 туру АПЛ завітала в Лондон до Вест Гема. Клуб Андрія Ярмоленка, який продовжує відновлюватися від травми, перебуває на межі зони вильоту, тому кожен набраний бал дуже важливий.

Молотобойці з перших хвилин вибудували непоганий захист і зробили акцент на стрімких і якісних контратаках. Одна така в першій половині зустрічі була, але Лансіні потрапив в офсайд.

Мерсисайдці контролювали м’яч, але створити багато в першому таймі їм не вдалося. Близьким до забитого м’яча був Робертсон, але його вихід віч-на-віч з Фабіанським завершився ударом/пасом на дальню стійку, який встиг вибити захисник.

Забити гості змогли не з гри. Нгакіа збив Орігі у власному штрафному майданчику, Джонатан Мосс вказав на одинадцятиметровий. Пенальті впевнено реалізував Салах – 0:1.

Другий тайм розпочався з обміну моментами. Лансіні з 11 метрів кволо пробив у руки Аліссону. Ліверпуль відповів ударом Фірміно з іще ближчої відстані - сейв Фабіанського.

Активність господарів насторожила підопічних Клоппа, але другий забитий м’яч якнайкраще заспокоїв лідерів АПЛ. Швидку контратаку мерсисайдців класним пасом на Чемберлена підсумував Салах – англієць вийшов сам на сам з голкіпером Вест Гема і без проблем того переграв – 0:2.

Більше голів вболівальники на трибунах не побачили. Салах, Огбона, Снодграсс, Орігі могли змінити рахунок на табло, але стійка, точність чи впевнена гра голкіпера не дали їм це зробити.

Ліверпуль переміг, відірвався від Манчестер Сіті на 19 очок і залишив Вест Гем на відстані 1 пропущеного м’яча від зони вильоту. 50-та виїзна перемога мерсисайдців під керівництвом Юргена Клоппа.