Вест Гем — Ньюкасл. Експерименти Пеллегріні над Ярмоленком

Вест Гем зустрічався з Ньюкаслом у поєдинку за 3-тє місце турніру Азія Трофі. У старті Молотобойців вийшов наш Андрій Ярмоленко.

У півфіналі Вест Гем поступився Манчестер Сіті нашого Олександра Зінченка. А Ньюкасл програв Вулвергемптону.

Поява Ярмоленка у старті — велика подія для українця, оскільки він 9 місяців заліковував травму, яку отримав ще торік у жовтні в матчі з Тоттенгемом.

Вест Гем мав дуже млявий вигляд у першому таймі. У підопічних Пеллегріні абсолютно не клеїлася гра в півзахисті та атаці. Тренер Молотобойців чомусь вирішив зробити дуже насиченим центр, повністю залишивши фланги для крайніх захисників. Сабалета та Крессвел виконували роль латералів, а Ярмоленко та Андерсон більше зміщувалися в центр, поближче до Чічаріто. Українець навіть часто опинявся поруч із мексиканцем, виконуючи роль другого нападника.

Такими експериментами від Пеллегріні Ньюкасл скористався вже на 34-й хвилині. Стеррі не зустрів спротиву на правому фланзі, прострілив до штрафного майданчика, де захисники повністю загубили Муто. Японець без проблем переправив м’яч у сітку воріт Фабіанськи — 1:0.

Ярмоленко нічого не продемонстрував у першому таймі. Так само, як і вся команда. Андрій декілька разів непогано протягнув м’яч по флангу, але до удару чи хорошої передачі справу не доводив. Загалом, у Вест Гема була біда з ударами по воротах в першому таймі — лише 1 спроба (не в площину).

На другий тайм вже вийшов зовсім інший Вест Гем: дещо змінений склад і абсолютно інша гра команди. На жаль, Пеллегріні замінив Ярмоленка по перерві.

Молотобойці заграли швидше, почали грати різноманітніше, активно використовуючи фланги. Снодграсс, який вийшов замість Ярмоленка, більше працював на фланзі. Та й Андерсон повністю змістився на ліву бровку. Побільшало і ударів по воротах. В одному з епізодів міг забивати Андерсон, але з його ударом під поперечку впорався голкіпер Ньюкасла Дубравка. Непогано пробивав головою Антоніо, але з влучністю не склалося.

Ньюкасл був добре готовий до змін від Вест Гема, тому почав грати компактніше та розраховувати на контратаки. Сороки дуже непогано діяли при швидкому переході в атаку.

Останні хвилини команди вже відверто догравали, зменшивши швидкість та інтенсивність гри. Рахунок так і не змінився до фінального свистка.

Нагадаємо, у фіналі Азія Трофі зустрінуться Манчестер Сіті та Вулвергемптон.