Вест Гем шокує фаворита. Лондонці показали Зорі, як перемагати Лестер. ВІДЕО

У 4-му турі АПЛ Вест Гем завітав у гості до Лестера

Андрій Ярмоленко розпочинав цей поєдинок з лавки для запасних.

Лестер з самого початку зустрічі взяв м’яч під контроль, але реалізувати це в забитий м’яч у господарів не вийшло. Натомість, перша ж атака гостей закінчилися голом. Крессвелл виконав чудову подачу з лівого флангу на кут воротарської зони, на Антоніо. Нападник Вест Гема виграв повітря у Союнджу і головою пробив у дальній кут воріт – 0:1.

Шок для Лестера

Господарі поля були дещо не готові до такого розвитку подій.  Організувати щось попереду у Лестера не виходило. А Вест Гем забив удруге. Щоправда, цей гол не обійшовся без курйозу. Крессвелл зі своєї половини поля з усієї сили вибив м’яч якнайдалі вперед. Оборонці Лестера проспали забігання Форнальса. Вінгер Молотобійців спокійно прийняв м’яч, підійшов ближче до воріт і потужно пробив у ближній кут – 0:2.

У другій половині зустрічі Вест Гем почав сильно тиснути на свого суперника. Чудову можливість забити втретє у середині тайму мав Райс. Капітан Вест Гема протягнув м’яч зі своєї половини поля до штрафного майданчика суперника і завдав сильного пострілу – м’яч влучив у поперечку.

Остаточно всі запитання щодо переможця цього матчу були зняті на 83-й хвилині. Форнальс розрізною передачею між захисників Лестера (які відверто цей матч провалили) вивів на побачення з голкіпером суперників Боуена. Гравець Вест Гема впевнено переграв воротаря – 0:3.

Вже на останніх хвилинах зустрічі міг забивати Варді. Але форвард Лестера не зумів реалізувати вихід віч-на-віч.

Наостанок господарі таки забили. Чудову комбінацію гравців Лестера закінчив Барнс, який з декількох метрів покотив м’яч у кут воріт. Однак, після перегляду VAR головний арбітр скасував взяття воріт.

Андрій Ярмоленко знову не з’явився на полі, як і попередньому матчі чемпіонату Англії з Вулвергемптоном.