Вест Гем вибиває Норвіч з АПЛ. Ярмоленко знову зіграв

Ярмоленко знову вийшов на поле у матчі АПЛ.

Український півзахисник залишився у запасі на поєдинок 35 туру АПЛ проти Норвіча. Молотобойці і без Ярмоленка ще до перерви створили собі комфортну перевагу над суперником. Майкл Антоніо двічі скористався подачами зі стандартів у перші 45 хвилин зустрічі. А на 55 хвилині англієць ямайського походження оформив хет-трик, скориставшись виходом віч-на-віч з Тімом Крулом – 3:0.

Свій бенефіс Антоніо продовжив на 74 хвилині, замкнувши ударом з меж воротарського майданчика пас Фредерікса – 4:0! Для Норвіча це вже п’ятий виліт з АПЛ за час існування ліги…

Андрій Ярмоленко вийшов на поле на 83 хвилині матчу, але запам’ятатися яскравими діями за відведений йому ігровий час ексдинамівець не встиг.