Вест Гем Ярмоленка програв майже аутсайдеру. Як зіграв українець?

Вест Гем Андрія Ярмоленка не зміг виграти у п’ятому матчі чемпіонату поспіль. Цього разу раз Молотобійці вдома програли команді, яка перебувала майже у зоні вильоту. Ньюкасл завдав команді українця поразки – 2:3.

Андрій Ярмоленко минулого туру віддав результативну передачу, тому його місце у старті не підлягало сумнівам. До перерви Вест Гем пропустив двічі. Спочатку Кларк скористався скидкою від Жоелінтона і розстріляв голкіпера з кількох метрів, а згодом Фернандес скористався помилкою на виході голкіпера лондонців. Після перерви Мануель Пеллегріні замінив Андрія Ярмоленка на Лансіні.

Та на старті другого тайму Ньюкасл забив втретє. На 73-й хвилині Вест Гем один м’яч відіграв. Після подачі з кутового та зрізки від господарів Дубравка відбив м’яч просто на ногу Бальбуені – 1:3. І вже у компенсований час Снодграсс встановив остаточний рахунок 2:3. Вест Гем зупинився за крок від камбеку і опустився в таблиці на 12-те місце.

Українець отримав найгіршу оцінку в складі своєї команди – 5,6. Ярмоленко жодного разу не йшов в обіграш суперника, не пробивав по воротах Ньюкасла і за 45 хвилин зробив тільки 73 передачі і лише 40% із них були вдалими.