Вест Гем з Ярмоленком безжально б’є Манчестер Юнайтед

Криза Манчестера Жозе Моурінью продовжилася у матчі з Вест Гемом…

Центральним матчем 7 туру АПЛ всі називають матч у Лондоні між Челсі і Ліверпулем, але для українських фанатів інший лондонський поєдинок мав куди більший інтерес. Вест Гем на Олімпійському стадіоні у матчі-відкритті футбольного вікенду в Англії приймав Манчестер Юнайтед.

Команда Жозе Моурінью цього тижнія встигла осоромитися в Кубку англійської ліги, програвши по пенальті Дербі (клуб з Чемпіоншипу, який очолює Френк Лампард). І тут же виїзд до непоступливого Вест Гема, який після поразок в перших 4 турах нарешті почав знаходити свою гру (про це свідчить перемога над Евертоном і нічия з Челсі).

Проблеми гостей розпочалися вже на 5 хвилині. Не встиг таймер відрахувати 300 секунд від стартового свистка, як провал на лівому фланзі захисту призвів до гола у ворота Де Геа. Сабалета прострілив на Андерсона, який п’ятою відправив м’яч у сітку воріт МЮ. 1:0.

Такий початок збентежив гостей, але з часом червоні дияволи прийшли до тями. Міг зрівнювати рахунок Лукаку, але бельгієць влучив у стійку, а не в площину воріт Вест Гема.

Зірковий час Ярмоленка у цьому матчі припав на 43 хвилину. Лідер збірної України підхопив м’яч біля штрафного майданчика після подачі кутового, розхитав Матича і пробив у дальній кут – Лінделеф намагався заблокувати постріл українця, але зробив тільки гірше. М’яч після рикошету від захисника полетів у ближній кут воріт Де Геа.

Фото Getty Images

Розгублений іспанський голкіпер Манчестер Юнайтед міг лише поглядом провести м’яч, який залітав у ворота. 2:0.

Після перерви Манчестер кинувся в навалу з фірмовими подачами на Феллаїні і Лукаку, але Фабіанський і захисники раз у раз виходили переможцями у боротьбі з гігантами команди Моурінью (особливо вартий похвали сейв польського голкіпера після удару Феллаїні).

Надія на успіх у фанатів гостей з’явилася на 71 хвилині, коли Маркус Рашфорд з кутового п’ятою переправив м’яч у сітку воріт Молотобійців, зробивши рахунок 2:1.

Ця ж надія прожила рівно 3 хвилин – Арнаутович отримав хороший пас від Нобла, вийшов віч-на-віч з Де Геа і переграв того. 3:1 – капітуляція Особливого у Лондоні!

Ярмоленко забиває = Манчестер Юнайтед страждає😉Український півзахисник подвоїв перевагу Вест Гема перед перервою, 2:0😎Рикошет допоміг, але наполегливість винагороджується💪

Опубліковано FootballHub Субота, 29 вересня 2018 р.

Андрій Ярмоленко залишив поле на 72 хвилині. Пеллегріні випустив свіжого Снодграсса, щоб нав’язати більше боротьби, але Андрій свою місію виконав. Сайт АПЛ записав автогол на Лінделефа, але левова частка цього м’яча (який в підсумку став переможним) заслуга Ярмоленка.