Вест Гем знову на коні. Ярмоленко успіх над Вулвергемптоном бачив з лавки

Андрій Ярмоленко після феєрії в матчі Кубка Англійської Ліги залишився зі стартових хвилин на лавці запасних Вест Гема в поєдинку АПЛ.

Молотобойці вдома приймали грізний Вулвергемптон. Підопічні Моєса в першому таймі здивували фаворитів.

До перерви єдиний забитий м’яч був саме на рахунку господарів. Боуен отримав м’яч на фланзі, підлаштувався під удар і пробив точно у дальній кут воріт Патрісіу – 1:0.

У другому таймі сценарій гри залишився незмінним. Гості продовжили атакувати, а забили лондонці.

На 57 хвилині Форнальс наважився на удар з-за меж штрафного майданчика, м’яч влучив у стійку воріт Вулвергемптона, але на добиванні найспритнішим виявився Боуен – 2:0.

Побиття тривало на 66 хвилині. Крессвелл подав з кутового на ближню стійку, звідки Соучек пробив у ближню дев’ятку воріт Патрісіу – 3:0.

Андрій Ярмоленко на полі так і не з’явився, а Вест Гем у компенсований до другого тайму час добив Вовків. Алле головою замкнув подачу з флангу – 4:0.

Перша перемога Молотобойців цього сезону в АПЛ.