VETERANOS перед початком турніру в Долині відвідали краєзнавчий музей Антоновичів «Бойківщина», де побачили спадщину західноукраїнського мистецтва.


У 1-му турі ЗБІРНА УКРАЇНИ перемогла НАФТОВИК – 4:1. Хет-трик на рахунку Сергія Нагорняка, також відзначився Віталій Самойлов.
Анатолій Дем’яненко взяв невеличку відпустку і тому обов’язки головного тренера виконував Володимир Лозинський, а допомогав йому в цьому Мирон Маркевич, котрий ще взяв участь у двох матчах.

У 2-му турі ЗБІРНА УКРАЇНИ без проблем переграла ФК «КАЛУШ» – 3:0
М’ячами відзначились Владислав Ващук, Віталій Самойлов та Едуард Цихмейструк.

У фіналі турніру в Долині, присвяченого пам’яті полеглих у АТО військових, Збірна України перемогла «Прикарпаття».
У основний час була зафіксована нічия 3:3 (у синьо-жовтих двічі відзначився Сергій Нагорняк та один раз Едуард Цихмейструк).
У серії пенальті найкраще за всіх зіграв кіпер Святослав Сирота, який повторив успіх Олександра Шовковського на Чемпіонаті Світу 2006, провівши суху серію пенальті.

Найкращим нападником турніру пам’яті воїнів, загиблих у зоні АТО, визнано гравця збірної ветеранів України Сергія Нагорняка. На рахунку лідера атаки синьо-жовтих п’ять м’ячів, два з яких у фіналі. Почесний приз Сергію вручив президент Асоціації ветеранів учасників АТО у Івано-Франківській області Андрій Долик.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Женжеруха Петро
Завантажити більше в OldSchool
Закриті коментарі

Перевірте також

OldSchool. Алієв, Мілевський і компанія. Початок

Це був початок 2000-х. Алієв і Мілевський були в Динамо-2, і їхня футбольна історія тільки…