Олександр Усик знову демонструє свою бомбардирську природу.

У вересні 2017 український боксер-чемпіон вже зіграв один матч за VETERANOS проти команди GYMMAXX, в якому Усик відзначився хет-триком.

Не минуло і півроку і Олександр знову зіграв з ветеранами у футбол, щоправда лише на тренуванні. І знову відзначився хет-триком. Усик-бомбардир від природи.

Після тренування Усик приніс до роздягальні свій чемпіонський пояс і влаштував власну фотосесію.

Беріть участь у нашому конкурсі на Facebook та вигравайте м’яч з автографами ветеранів та Олександра Усика

VETERANOS. Конкурс. Вигравайте м'яч

Привітай #VETERANOS зі святом і бери участь в КОНКУРСІ 📢 📢 Національна збірна України серед ветеранів – два роки🎂 Саме час розіграти крутезний приз – м’яч з автографами наших суперветеранів і Александр Усик / Usyk😎Розіграш лише серед підписників FootballHub (перевіряємо вподобання!)А умови як завжди прості:1) Лайкни цей допис2) Напиши, хто на твою думку найкрутіший Ветеранос!Переможця визначимо рандомайзом 28 лютого 🔜Грай і вигравай разом із нами!Адміністрація залишає за собою право дискваліфікувати учасника, якщо в нього буде закрита сторінка, це буде фейковий аккаунт, створений суто для участі в конкурсах, або якщо не можна встановити особистість (груповий профіль, аккаунт без жодної фотографії, в назві нема прізвища й імені).Ще раз! Будьте уважні ❗ ❗ Якщо ми не можемо вас ідентифікувати, ваша ставка до уваги не береться. Якщо у вашому аккаунті не вказано прізвище, або ім'я – ваша заявка не розглядається. Якщо ми побачимо, що у вашому профілі суцільні конкурси – теж дискваліфікація. Якщо немає жодної чіткої фотографії – ми також не можемо віддати вам приз.

Опубліковано FootballHub 23 лютого 2018 р.

 

 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в OldSchool
Закриті коментарі

Перевірте також

Хто буде основним форвардом Динамо? Ігор Циганик усе пояснив

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про перспективи форвардів ки…