Найбільше сенсацій перший ігровий день 4-го туру групового етапу Ліги Чемпіонів подарував у групі С. В цьому квартеті виступають: Челсі, Рома, Атлетико та Крабах. Цей тур звів між собою аристократів та римлян, а команда Сімеоне приймала відвертого аутсайдера квартету із Азербайджану.

Новий вожак групи

Перший матч між Челсі та Ромою показав, що варто чекати яксравого та результативного футболу і у матчі відповіді. Очікування були повністю виправданими. Вже на 36-й секунді римський фараон Ель-Шарааві вивів господарів вперед. Під завісу першого тайму він же і подвоїв перевагу Роми.

Челсі до перерви виглядав не менш грізно, ніж римляни і мав гольові нагоди. Міг забивати Педро, який отримав закидання із глибини та вривався у штрафний майданчик. Але іспанцю не вистачило габаритів, аби відтерти захисника і пробити як слід. Згодом ледь не привіз Коларов. Серб намагався вибити м’яч поділа, але влучив у суперника. Шкіряний відскочив у штрафний майданчик, де його підхопив Мората і відразу завдав удару – вище воріт.

Після перерви команди спершу обмінялись гострими ударами, а згодом своє результативне слово сказав Перотті. Аргентинець отримав м’яч на фланзі, обіграв захисника, змістився в центр і невідпорно пробив у нижній кут воріт. Третій гол відверто дизорієнтував англійців. Вже за декілька хвилин Рома могла забивати четвертий гол.

Джеко на підступах до штрафного майданчика зібрав навколо себе трьох суперників. В цей же час паралельно на швидкості у карний вривався Перотті. Боснієць побачив партнера і віддав прекрасну передачу. Перед Дієго був лише голкіпер, але Перотті пробив вище. Після цього Челсі так і не спромігся на бодай один момент у відповідь. Рома перемогла і вийшла на першу сходинку в групі.

Зачарований Карабах

Атлетико провалив перше коло групового етапу. Після трьох матчів матрацники мали лише 2 очки. І домашній матч проти Карабаха розглядався як обов’язкові і гарантовані три очки. Але Атлетико знову примудрився здивувуати із знаком мінус. Команда Сімеоне тотально домінувала на полі, але пропустила першою. Карабах заробив кутовий, на подачу відгукнувся Мічел і пробив прямісінько у верхній кут воріт. Облак як не намагався, але врятувати не зміг.

Господарі за 90 хвилини завдали 32 удари в бік воріт суперника і з них у ствір прийшлось лише 10. Та навіть таке статистичне домінування не дозволило Атлетико перемогти. Команда Сімеоне змарнувала величезну кількість гольових моментів. Якби не підвела рееалізація, то матрацники могли б виграти із гандикапом у 2-3 м’ячі.

Але госопдарі змушені були задовольнитись лише одним очком. Попри всі невдачі, теоретичні шанси на вихід із групи у Атлетико ще залишаються. Мадридці відстають від Челсі на 4 пункти. До того ж, попереду ще очне протистояння Конте і Сімеоне.