Від перемоги до нічиєї за 60 секунд

Бойовою нічиєю Динамо стартує у кваліфікації Ліги чемпіонів.

Двоматчеве протистояння проти Славії Динамо розпочинало на виїзді. Олександр Хацкевич не здивував стартовим складом. Якщо вихід Гармаша, який до цього мав не найбільше ігрового часу серед півзахисників, спочатку міг спантеличити, то по ходу гри все стало на свої місця. Денис був покликаний додати міцності динамівцям у боротьбі з кремезними опонентами по центру поля у Славії.

Фото Вадима Скічка

Перший і найнебезпечніший момент Динамо до перерви мав Бєсєдін. На межі штрафного майданчика Циганков зіграв у стінку із Гармашем і сильно прострілив, не менш потужно в дотик пробив форвард киян, але Колаж не без фарту парирував постріл. Славія віддала біло-синім м’яч і не надто проявляла бажання вести гру. У той же час підопічні Хацкевича добре розуміли контратакувальну силу Славії. Звідси і невелика кількість гольових моментів. Все ж господарі мали свої нагоди. Шкода протиснув Бурду і замикав подачу Цоуфала, та пробив у руки Бойку.

До речі, Денис не на жарт налякав тренерський штаб та уболівальників на старті матчу, коли відчув дискомфорт у передпліччі і попросив допомогу медиків (на післяматчевій прес-конференції Хацкевич сказав, що Дениса у той момент вкусила оса). В підсумку поєдинок голкіпер Динамо продовжив, але до перерви у гру більше не вступав. Чехи намагалися пробивати за першої ліпшої нагоди, однак усі ці спроби були не точними. Динамо мало шанс а-ля Бєсєдін – Пятов, але кіпер Славії встиг вибити м’яч під тиском форварда киян.

Дещо активнішим був початок другого тайму. Славія запам’яталася більшим тиском на суперника на його половині поля, декількома стандартами та дальніми ударами. Виокремимо окремо прохід і постріл Стоха, з яким впорався Бойко. У Динамо із ударами було складніше, суперник не дозволяв вийти на потенційно гольову ударну позицію. Обмінялись команди закиданнями: на передачу захисника Славії відкривався Тецл, але Бойко вдало зіграв на виході, аналогічний момент мав Бєсєдін, і там теж переможцем вийшов голкіпер.

Стандарти – зброя Славії. Це вона показала на 63-й хвилині, коли після розіграшу кутового м’яч пролетів у сантиметрах від дев’ятки воріт Динамо. Чехи помітно додали у швидкості та футбольній аргесії в другому таймі, і певний відрізок часу Динамо провело біля своїх воріт. Дивувала Славія різноманіттям заготовок при стандартах. Зокрема удар Гушбауера після не тривіального розіграшу від Стоха.

Курйозний і радісний для нас момент стався наприкінці гри, коли на полі було два м’ячі, арбітр гру не зупинив, гравці Динамо зайвий вибили, а інший спрямували на Вербича (швидке закидання на межі офчайду вдалося не надто впевненому упродовж усього матчу Сидорчуку). Беньямін прорвав лінію захисників і пробив повз голкіпера, 0:1. Відповісти чехи могли ударом Соучека, якби не сейв Бойка, а в наступному моменті і воротар киян не допоміг, на боці Динамо був фарт і не точний удар суперника.

За хвилину до закінчення компенсованого часу Томаш Кенджора, вибиваючи м’яч підкатом ззаду, повалив суперника. Важко сказати, чи зіграв поляк у м’яч, чи зачепив таки опонента. У будь-якому разі головний арбітр призначив пенальті. Бойко вгадав напрямок польоту м’яча, але Гушбауер пробив занадто потужно для бодай шансу на сейв. Славія врятувала матч і вирвала нічийний результат – 1:1.