Від перемоги до поразки за 60 секунд. Карпати примудрилися програти Олімпіку за 1 хвилину

Найцікавіший поєдинок другої шістки УПЛ відбувся у Києві.

Команди розпочали зустріч без розкачки і вже на 9 хвилині господарі відкрили рахунок. Кравчук віддав передачу на Геннадія Пасіча, який не залишив шансів голкіперу гостей Кучинському – 1:0.

Карпатівці могли відповісти майже одразу, але Гуцуляк і Папа Гуйє після кутових засмутити Кринського не змогли. Проте відігратися гостям вдалося ще у першому таймі. Снурніцин затягнув з пасом і його “пограбував” Йода. Француз протягнув м’яч по флангу і віддав на вільного Ді Франко, який пробив у порожній кут воріт Олімпіка – 1:1.

По перерві Карпати, здавалося, захопили ініціативу. Активний початок від гостей допоміг Левам вийти вперед на 54 хвилині. Гуцуляк отримав класний пас від Ді Франко на фланзі і віддав у центр штрафного на Понде, якого проґавив Гай. Легіонер із вигідної позиції марнувати нагоду не став – 1:2.

Ініціатива Карпат і спокійне завершення матчу зникли в одну мить. Олімпіку вдалося за 1 хвилину перевернути все з ніг на голову. Спочатку Дегтярьов зрівняв рахунок після класного скидання від Євгена Пасіча, а в наступній атаці вже навіс того ж Євгена Пасіча у гол конвертував Матара – 3:2!

Відігратися гостям зі Львова не вдалося. Шокуючі 60 секунд коштували Карпатам 9-тої сходинки в УПЛ, а Олімпік здобуває свою другу перемогу поспіль!

Новина дня: Андрій Ярмоленко повернувся до тренувань