Від срібла до дна АПЛ 5 голів. Ман Сіті наостанок знищує Норвіч. ВІДЕО

Заключний матч Манчестер Сіті в чемпіонаті Англії. Містяни приймали вдома Норвіч.

Для обох команд цей поєдинок не мав ніякого турнірного значення: Ман Сіті вже точно був другим, а Норвіч вилітав у Чемпіоншип.

Як і в минулому матчі з Вотфордом, у Містян на позиції лівого захисника, де грає Олександр Зінченко, вийшов Жоау Канселу. Особливо пам’ятною ця зустріч стала для Давіда Сільви, який провів останній поєдинок за Манчестер Сіті в чемпіонаті Англії.

Цілком прогнозовано господарі поля з перших хвилин взяли м’яч під свій контроль. І чекати на небезпечні моменти довго не довелося. Вже на старті поєдинку Канселу завдавав потужного удару з-за меж штрафного майданчика – м’яч пройшов поруч із поперечкою.

Однак, вже на 8-й хвилині господарі поля пропустили. Ернандес прийняв м’яч майже біля центра поля, підійшов ближче до штрафного майданчика Містян і з-під ноги захисника сильно пробив у ближній кут воріт. Та після перегляду ВАРу головний арбітр матчу скасував гол – Ернандес в момент передачі перебував у офсайді.

Одразу після цього моменту Сіті забив за правилами. Стерлінг розіграв гарну стіночку з Де Брюйне, увійшов до штрафного майданчика і прострілив на лінію воротарської зони. М’яч після серії рикошетів відскочив до Жезуса, який з метра розстрілював уже майже порожні ворота – 1:0.

Після цього господарі просто напосіли на оборону Норвіча і створювали моменти один за одним. Особливою активністю відрізнявся Стерлінг. Та до гола не доходило. Натомість ледь не забили гості. Захисники Сіті обрізалися в центрі поля, нападник Норвіча Пуккі вийшов віч-на-віч з Едерсоном, але переграти голкіпера Містян не зумів.

Під кінець тайму фантастичний м’яч забив Де Брюйне. Півзахисник Сіті накрутив гравця Норвіча Штіперманна і потужно пробив майже з лінії штрафного майданчика у дальню дев’ятку – 2:0.

Знущання з Норвіча

У другому таймі господарі поля не збавили оберти і продовжили тиснути. Гостро пробивав Давід Сільва з-за меж штрафного майданчика, але голкіпер гостей в ефектному стрибку дістав м’яч з дальнього кута. Просто чудову нагоду мав Жезус. Де Брюйне прострілив до воротарського майданчика просто на бразильця, та нападник Сіті з декількох метрів влучив у стійку.

За 10 хвилин до кінця основного часу Ман Сіті забив утретє. Де Брюйне чудовою розрізною передачею вивів Стерлінга на побачення з голкіпером Норвіча. Вінгер Сіті в дотик пробив повз воротаря – 3:0.

На цьому Сіті не зупинився. Де Брюйне запресингував захисників Норвіча біля штрафного майданчика. Від оборонців м’яч відскочив до Мареза, який другим дотиком пробив в дальній кут – 4:0.

Вже на останніх хвилинах остаточно оформив результат Кевін Де Брюйне. Бельгієць отримав м’яч у штрафному майданчику суперника і точним та сильним ударом у дальній кут добив Норвіч – 5:0.

Закінчив страждання гостей лише фінальний свисток арбітра. Олександр Зінченко у цьому матчі так і не з’явився… Попереду у Сіті ще боротьба за Кубок Чемпіонів.

Читайте також: Продадуть втричі дешевше! Реал планує якнайшвидше здихатися своєї зірки та Неочікувано! У гравця Вольфсбурга виявили коронавірус за два тижні до матчу з Шахтарем