Віддав на порожні ворота. Гравець Шахтаря відзначився результативною дією у Франції. ВІДЕО

Футболіст продовжує відзначатися у ТОП-лізі.

Півзахисник Шахтаря Тете, який наразі виступає в оренді за Ліон, знову відзначився результативною дією за французький клуб. Цього разу бразильський легіонер записав до свого активу асист у матчі з Марселем, вийшовши на заміну на 69-й хвилині.

На 88-й хвилині зустрічі Тете виклав розкішну передачу між голкіпером і чотирма захисниками на дальню стійку партнерові по команді Токо Екамбі на порожні ворота. Той свою нагоду не змарнував. Так рахунок став 3:0 на користь Ліона.

Для Тете це вже другий асист за Ліон у Лізі 1 в 6-ти матчах. Також на його рахунку один гол.