Відібраний асист та одна з найкращих оцінок: Зінченко у матчі з Борнмутом

Манчестер Сіті у третьому турі АПЛ завітав до Борнмута. Традиційно для нового сезону у старті Містян з’явився Олександр Зінченко.

У першому таймі українець був одним із найкращих в атаці Манчестер Сіті. Підопічні Гвардіоли дуже активно грали на чужій половині поля. Іноді складалося враження, що Борнмут грає в меншості — такою відчутною була перевага Містян. На це дуже повпливав швидкий гол Агуеро, до якого долучився і Зінченко. На 14-й хвилині Олександр зробив хороший простріл з лівого флангу на Де Брюйне, бельгієць хотів пробити одразу, але не влучив по м’ячу. Цей фейл Де Брюйне виявився результативною передачею на Агуеро, який майстерно пробив у правий нижній від голкіпера кут — 0:1.

В захисті українець діяв не завжди надійно. В одному з епізодів зі свого флангу дозволив навісити Кінгу, після чого Сміт був зобов’язаний забивати, але манчестерців виручив Едерсон.

Перед свистком на перерву у Манчестер Сіті забив той, хто був найнепомітнішим у першому таймі — Стерлінг. Обидва Сілви організували гол для Рахіма. Бернарду перевів атаку зі свого флангу у центр, Давід віддав дуже зрячу передачу на Стерлінга, а тому вже залишалося просто влучити у ворота — 0:2.

Це був кінець для Борнмута? А от і ні! У доданий до першого тайму час Гаррі Вілсон феноменально реалізував штрафний. Цей хлопчина тільки-но вийшов на заміну — 1:2!

У другому таймі майже нічого не змінилося у грі обох команд. Містяни крутили свої комбінації біля штрафного майданчика Борнмута, а господарі сподівалися на контратаки.

Третій гол манчестерців прийшов з флангу Зінченка. Без дій українця теж не обійшлося. Олександр виграв верхову боротьбу у півзахисника Борнмута, скинув у штрафний майданчик на Агуеро, той обігрався із Давідом Сілвою і забив свій другий м’яч у цьому поєдинку — 1:3.

Після третього пропущеного м’яча Борнмут геть нічого не зміг створити біля чужих воріт. Манчестер Сіті впевнено довів гру до перемоги.

Ефективні дії Зінченка в атаці оцінив і відомий статистичний портал WhoScored. Олександр отримав оцінку 7.1. Кращі оцінки тільки в Агуеро (2 забиті м’ячі), Давіда Сілви (2 асисти) та Рахіма Стерлінга (1 гол) та Едерсона. Серед захисників Зінченко був найкращим.