Домашня сторінка Актуально Відкриття диво-стадіону в Аргентині: Здоровенний ЛЕВ на даху та дводенне свято. ВІДЕО

Відкриття диво-стадіону в Аргентині: Здоровенний ЛЕВ на даху та дводенне свято. ВІДЕО

38 читачів онлайн
0
2,397

Аргентинський клуб Естудьянтес із міста Ла-Плата після 14 років знову повернувся на свій стадіон. Востаннє команда грала на домашній арені ще у далекому 2006-му. За рік арену знесли і почали будувати новий стадіон. Втім, криза в Аргентині загальмувала процес будівництва, і тому відриття сучасної арени довелося відкласти. Власне, відкрили арену із запізненням на 9 років від запланованої дати.

Керівництво клубу вирішило відсвяткувати таку подію з розмахом. Все місто святкувало цілий вікенд. Загалом дійства відвідали близько 60 тисяч людей! А родзинкою став  величезний вогняний лев (символ команди) на даху стадіона. Звичайно, був він несправжній, це голограма. Але аж мурашки по тілі. Самі подивіться:

Арена справді заслуговує на звання сучасної, оскільки на всій території стадіону доступні Wi-Fi та 4G. Крім того, газон клали за гібридною системою, яка дозволяє комбінувати синтетичну і натуральну траву. Таке покриття, приміром, використовують на домашніх стадіонах Аякса та Ювентуса.

Ще був феєрверк і чимало зірок. До слова, перший офіційний матч на новому стадіоні Естудьянтес проведе вже 1 грудня проти Атлетико Тукуман.

Читай також: Жалюгідний Мілан. Новий тренер не рятує від ганьби

 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Бог одинадцятиметрових. Лунін тащить у матчі з лідером. ВІДЕО

У 38-му турі Сегунди Ов'єдо завітало в гості до лідера чемпіонату Кадіса …