Відлетіли 0:10. Боруссія трощить безхарактерний Шахтар у Лізі чемпіонів

Боруссія познущалася з Шахтаря у Києві, тому в Менхенгладбасі українська команда жадала реваншу.

Луїш Каштру виставив усіх найсильніших на матч із німецьким клубом, довіривши місце у воротах Андрію Пятову:

Проблеми розпочалися зі старту

Саме Пятов став найпомітнішою фігурою в складі гостей на початку зустрічі. Голкіпер збірної України врятував у епізоді з виходом віч-на-віч Емболо.

У господарів у старті не було головного кривдника Шахтаря у першому поєдинку – Плеа. Його функції тирана захисту гірників на себе перебрав Тюрам, який вже на 16 хвилині заробив для Боруссії пенальті. Штіндль віддав пас за спину Кривцову, який не встиг за спритним французом і в підкаті збив нападника господарів. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Штіндль – 1:0.

Менхенглабахці продовжили атакувати і знову забили після фірмового стандарту. Штіндль з кутового подав на ближню стійку воріт Пятова, де Ельведі, перестрибнувши Мораєса, пробив точно у дев’ятку воріт гостей – 2:0.

Photo by Lars Baron/Getty Images

Перед свистком на перерву ще один удар долі для української команди підготував Емболо. Швейцарський форвард з лінії воротарського майданчика ударом через себе шокував Пятова і весь захист гірників! Феєричний м’яч підсумував односторонній тайм – 3:0 за Боруссією.

Після перерви атакували, але пропустили знову

Після перерви футболісти з Менхенгладбаха зменшили свої оберти, але це не допомогло Шахтарю. Донецький клуб лише на 72 хвилині створив перший реально небезпечний момент (хоч і з офсайду), коли Мораєс вийшов віч-на-віч із Зоммером, обіграв голкіпера господарів, але не влучив вже у порожні ворота.

Вписав своє ім’я на табло Вендт. Подача захисника Боруссії була настільки класною, що ні Андрій Пятов, ні жоден з оборонців, перервати політ м’яча не наважився – 4:0.

М’яч престижу міг забити Матвієнко. Захисник Шахтаря головою пробивав під поперечку воріт Зоммера, але голкіпер господарів у класному стрибку м’яч перевів на кутовий.

Шахтар розбитий Борсуссією із загальним рахунком за два матчі – 0:10! Навряд чи на щось подібне очікували вболівальники гірників після перших двох турів…