Відома орієнтовна дата поновлення чемпіонату. Коли відновиться український футбол?

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive назвав орієнтовну дату поновлення футболу в Україні.

7 травня відбулася нарада в УАФ. Окрім футбольних фахівців, у цій нараді брали участь і медики. Потрібно було обговорити медичні протоколи, за вимогами яких будуть проводитися поєдинки. Це перший крок до того, щоб намалювати дорожню карту поновлення футболу в Україні.

На сьогоднішній момент ситуація така: в Україні продовжили карантин до 22 травня. Але будуть послаблення, тому усі команди зможуть розпочати тренування у групах вже 12 травня. Раніше говорилося про те, що після поновлення тренувань потрібно буде 3 тижні, аби чемпіонат відновився. Тому треба рахувати, що приблизно на початку червня розпочнеться чемпіонат України. Має розпочатися, якщо не станеться ніяких форс-мажорів чи збільшення кількості хворих на коронавірус.

Але в нас не усі клуби можуть вийти з карантину, можуть бути проблеми. Це стосується як клубів Другої та Першої Ліг, так і УПЛ. Є клуби, в яких дуже серйозні фінансові проблеми, де футболісти доволі довго не отримують зарплату.

Якщо додати до 12 травня три тижні, то орієнтовна дата поновлення чемпіонату – 3 червня (або, як обговорювалося раніше, на вікенд перед цим – 30-31 травня). Варто відзначити, що одразу після поновлення чемпіонату на українських вболівальників чекає протистояння Шахтаря та Динамо.

Раніше стали відомі орієнтовні дати проведення матчів чемпіонату та Кубка України.

Нагадаємо, у цьому випуску #ЦиганикLive Ігор Циганик прокоментував чутки щодо можливого повернення Реброва у Динамо.

Читайте також: Підсилення перед рестартом. Баварія підписує рекордсмена Чемпіонатів Світу.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також