Домашня сторінка Актуально Відповідь хейтерам. Українська арбітриня розсудить матч команди Яремчука, Пластуна та Безуса в Лізі Європи

Відповідь хейтерам. Українська арбітриня розсудить матч команди Яремчука, Пластуна та Безуса в Лізі Європи

3 читачів онлайн
0
4,021

Рефері отримала призначення на поєдинок 5 туру групового етапу Ліги Європи

Катерина Монзуль стане головним арбітром зустрічі між Гентом та Слованом. Нещодавно жіноча бригада суддів з України обслуговувала поєдинок Ліги Націй Сан-Марино – Гібралтар, що викликало глузування з боку певних “експертів”. Мовляв, ось справжній рівень української спеціалістки. Утім, наступним кроком стало набагато серйозніше призначення вже на матч Ліги Європи. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив президент УАФ Андрій Павелко:

Скріншот з facebook
Приємно, що лише два тижні тому ми вітали команду наших рефері на чолі з Монзуль з першим в історії європейського футболу призначенням повністю жіночої бригади на офіційний матч національних збірних в Лізі націй. Тоді побажав Катерині отримати призначення на поєдинки єврокубків, і зараз це побажання збувається! Важливо, що Катя — в тренді європейського футбольного арбітражу, адже вчора стало відомо, що вперше в історії головним арбітром на матчі групового етапу Ліги чемпіонів працюватиме колега Монзуль з Франції Стефані Фраппар (Ювентус – Динамо – прим.ред).

Вітаю Катю, її колег Олександру Ардашеву, Марину Стрілецьку і Дениса Шурмана, які працюватимуть на матчі Гент – Слован, і увесь українських футбольний арбітраж з новим досягненням! Щиро бажаю Каті нових призначень в кожному турі єврокубків — і в Лізі Європи, і в Лізі чемпіонів!