Львівські Карпати лихоманить від самого початку сезону. Леви обрали іспанський вектор, запросили менеджмент і тренерський персонал, який повинен був побудувати українську Барселону у Львові. Однак, зруйнувати те, що було вдалось досить швидко, а от побудувати конкурентно спроможну команду не вийшло.

Серхіо Наварро довів команду до підвалин турнірної таблиці. Львів’яни виглядали абсолютно розбалансовано і зовсім не витримували ігрового темпу навіть української Прем’єр-Ліги. Розгром від Вереса 1:6 та виліт в Кубку України від друголігового Прикарпаття стали останньою краплею.

На чолі Карпат опинився Сергій Зайцев, який навіть зумів дещо стабілізувати турнірну ситуацію. Львів’яни почали набирати очки, здобули 3 нічиї та 1 перемогу, з-поміж набраних очок нічия із київським Динамо. Однак навіть такі результати не влаштували керівництво зелено-білих та спортивного директора Даріо Друді. Останній після звільнення Зайцева і призначення Бойчишина по-факту став керувати тренувальним процесом.

Нещодавно Карпати оголосили бойкот ЗМІ і перестали спілкуватись із журналістами. Тепер львів’яни закликають вболівальників прийти на останню домашню гру року проти Олімпіка та взяти участь у соціологічному опитуванні. Керівництво клубу прагне визначитись із своїх майбутнім та подальшим вектором розвитку команди.

У неділю, 3 грудня, перед останнім домашнім матчем левів у 2017 році проти донецького Олімпіка, ФК Карпати проведе соціологічне опитування, результати якого допоможуть під час важливих рішень у міжсезонні. Конкретні відповіді на конкретні запитання справжніх та відданих шанувальників Карпат дадуть можливість зрозуміти, в якому напрямку повинен рухатися львівський клуб. 

Прийдіть на стадіон та візьміть безпосередню участь у керуванні рідним клубом. Від ваших відповідей залежатиме майбутнє Карпат.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Борщ зі сметаною: як Вербич і Кенджора зустрічались з фанатами

Легіонери Динамо хотіли б зустрітися з Віталієм та Володимиром Кличками …