Домашня сторінка Актуально Відреагували! Комітет з етики і чесної гри прокоментував ганебну ситуацію з матчем Миная

Відреагували! Комітет з етики і чесної гри прокоментував ганебну ситуацію з матчем Миная

2 читачів онлайн
2
12,246

Заява відповідального органу.

Скандал з підозрілим матчем Минай – Шахтар отримав продовження. Комітет з етики і чесної гри зробив офіційну заяву стосовно аномальної активності на ринку ставок, яка пов’язана саме з цим поєдинком УПЛ:

Комітет повідомляє, що володів інформацією про цю ситуацію ще до її публічного оголошення. З метою мінімізації виплат за цими ставками та прийому букмекерами нових ставок під час матчу комітет звернувся до об’єднань букмекерів із проханням заморозити виплати та не приймати нові ставки на матч під час його перебігу.

Комітет додатково інформує, що протягом сезону-2020/2021 у рамках співпраці з партнером УАФ зі збирання бетінгових даних, компанією FeedConstruct, уже три команди за поданням комітету були заблоковані букмекерами для прийому ставок на матчі за їхньої участі в режимі «лайв». Це унікальна світова практика, яка дозволяє припиняти розміщення підозрілих ставок під час матчу.

Що стосується ФК «Минай» (Ужгород), то комітет звернеться із проханням до букмекерів мінімізувати приймання ставок на його наступний матч до початку гри. Комітетом здійснюється перевірка й інших матчів цього клубу, у тому числі команди U-21, результати якої будуть передані до органів здійснення футбольного правосуддя та Національної поліції України найближчим часом.

Фото ФК Минай

Тепер вся футбольна спільнота уважно стежитиме за наступним матчем Миная, який може стати останнім для цього клубу на професійному рівні.

Читайте також: Ціна питання – 60 млн євро. Баварія може шокувати трансфером Левандовського

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Луческу зробив вибір! Динамо віддало двох гравців у тривалу оренду

Мірча Луческу визначився з першими непотрібними …