Відродження Динамо, Шахтар після ЛЧ і ТОП-матч Ярмоленка

Єврокубковий тур завершився і час повертатись до справ внутрішніх. Відродження Динамо, Шахтар після Ліги Чемпіонів і випробування для Вест Гема Андрія Ярмоленка.

Десна – Шахтар

Матч лідерів УПЛ відбудеться у Чернігові. Минулого туру команда Олександра Рябоконя здобула абсолютно заслужену і закономірну перемогу на Олімпійському над київським Динамо. Десна провела свій чи не найкращий матч в сезоні. Фантастичну суху серію Євгена Паста у попередньому турі перервав Бєсєдін. Голкіпер Десни не пропускав впродовж 504 хвилин.

Шахтар свій останній матч чемпіонату теж виграв. Гірники на жилах вирвали перемогу у Зорі 4:3 і лише підтвердили розмови про слабкість своєї лінії захисту. Востаннє 3 м’ячі у чемпіонаті Шахтар пропускав ще у сезоні 16/7 в матчі проти Динамо і тоді теж переміг 4:3. А ось матч Ліги Чемпіонів, який Шахтар грав посеред тижня точно не додав оптимізму гірникам. Команда Каштру поступилась 0:3 Ман Сіті і ще раз показала свою вразливість у захисті. Але саме такі матчі Ліги Чемпіонів і показують справжній рівень команди, і дозволяють зробити роботу над помилками.

Ворскла – Динамо

Динамо продовжує перебувати у режимі вільного падіння. 6-те місце та 8 очок після 6 матчів і в підсумку найгірший старт сезону у чемпіонаті в історії клубу.

Динамо почало грати ну дуже примітивно, збиваючись виключно на флангові навіси, які практично ні до чого не призводять. Як ілюстрація цього статистика усіх команд УПЛ за кількістю обіграшів один в один. Динамо за цим компонентом перебуває на десятому місці. Нижче тільки новачки УПЛ – Колос і Дніпро-1.

Ворскла свій матч попереднього туру теж програла. Команда Віталія Косовського пооступилась у Львові Карпатам. Полтавці забили наприкінці першого тайму, але після перерви зупинились і дозволили левам не просто зрівняти рахунок, а й перемогти. Лише два очки у трьох матчах після повернення в Динамо здобув Олексій Михайличенко. Відступати вже немає куди, динамівцям необхідно перемагати та чи погодиться на це Ворскла?

Вест Гем – МЮ

Після перемоги над Норвічем та ефектного забитого м’яча Андрія Ярмоленка Вест Гем зіграв проти Астон Вілли. Гостьові матчі проти новачків АПЛ – завжди проблема. У цьому вже переконався Ман Сіті. Вест Гем не зміг перемогти та ще й із 67-ї хвилини грав в меншості. Андрій Ярмоленко на полі провів 60 хвилин та, як і уся його команда, нічим особиливим не вразив. Але наступний суперник вимагатиме максимальних зусиль. Попереду матч проти МЮ.

Тішити молотобойців може особиста статистика проти манкуніанців. Манчестер в останніх 5 гостьових матчах проти Вест Гема виграв тільки одного разу. Дві перемоги у команди Ярмоленка та ще два матчі завершились унічию.

Челсі – Ліверпуль

Протистояння із класичної топ-4 в Англії. Челсі – Ліверпуль. Для Юргена Клоппа і його команди це вже другий великий матч на старті сезону. В третьому турі Ліверпуль вдома розібрався із Арсеналом. Майбутній суперник червоних – дуже омолоджений і вкрай нестабільний. На домашній матч проти Шеффілд Юнайтед у Челсі вийшов наймолодший склад в історії клубу – 24 роки 158 днів. Однак цей дитячий садок Лампарда у тому матчі перемогти так і не зумів.

Челсі, як і належить молодій команді, виступає вкрай нестабільно. Команду кидає із крайнощів в крайнощі. То поразка 0:4 від МЮ, то перемога 5:2 на виїзді у Вулвергемптона. Однак, що залишається поки стабільним так це те, що жодного матчу у новому чемпіонаті Челсі не зіграв на нуль. 11 пропущених м’ячів і це другий найгірший показник у чемпіонаті.

У Ліверпуля все спокійно, червоні здобувають перемогу за перемогою і на відміну від Манчестер Сіті очок поки не втрачають. 5 матчів – 5 перемог – 15 очок і беззаперечне перше місце у таблиці. Але майбутній матч проти Челсі стане знаковим у тому плані, що в історії протистоянь цих команд наразі рівність: по 20 перемог і у Ліверпуля, і у Челсі.