Відскочили у матчі з аутсайдером! Динамо ледь не зганьбилося у поєдинку з Минаєм

У 16-му турі чемпіонату України київське Динамо на виїзді грало з Минаєм.

Після поразки від Баварії у Лізі чемпіонів з рахунком 1:2 і прощанням з євровесною команда Мірчі Луческу тепер повністю зосереджена на виступах у внутрішніх змаганнях. Порівняно з матчем із Баварією головний тренер Динамо зробив декілька змін на протистояння з Минаєм. У стартовому складі замість Сироти, Де Пени і Шкуріна з'явилися Шабанов, Вербич і Гармаш.

Уже в дебюті поєдинку Динамо ледь не повело у рахунку. Після подачі з лівого флангу Циганков з близької відстані розстрілював ворота Кучера. Але лідеру киян забракло влучності, м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Утім, вже на 12-й хвилині Циганков виправився. Горін зачепив Буяльського у власному штрафному майданчику і арбітр матчу без вагань вказав на позначку. Виконувати одинадцятиметровий удар взявся Циганков і не схибив. Вінгер Динамо розвів м’яч і голкіпера по різних кутах – 0:1.

Ще за три хвилини чемпіони України були близькими, щоби подвоїти перевагу. Динамівці розіграли класну комбінацію, яка закінчилася прострілом Миколенка з лівого флангу до воротарської зони, куди вбігав Гармаш. Нападник Динамо підставив ногу, від якої м’яч влучив у поперечку і вилетів у поле.

Кияни цілком володіли ініціативою у зустрічі і майже постійно грали біля воріт Миная. Ближче до закінчення першого тайму непогану нагоду мав Кенджора. Після подачі з кутового правий оборонець Динамо відклеївся від Синьогуба і завдав удару головою – м’яч полетів точно у те місце, де стояв голкіпер закарпатців.

Також небезпечно з меж штрафної зони злету стріляв Гармаш, але трохи не влучив у кут воріт.

Упродовж першої половини зустрічі господарі декілька разів вибігали в контратаку. Та жоден із цих випадів Миная не завершився бодай ударом. Тож, команди пішли на перерву за рахунку 1:0 на користь Динамо.

У другому таймі картина гри кардинально змінилася

Чи вплинули слова головного тренера, чи вихід Селезньова, але Минай по перерві діяв дуже гостро в атаці і міг відігратися.

Спочатку Ахмедзеде увірвався до штрафного майданчика і майже з кута воротарської зони потужно пробивав у дальній кут. Лише рикошет від Шабанова врятував киян. М’яч пройшов близько від стійки.

А згодом близький до гола був Селезньов. Після подачі з правого флангу досвідчений нападник виграв повітря у Забарного і завдав удару у протихід Бущану в дальній кут. На щастя для Динамо, м’яч влучив у стійку і відлетів у поле.

На 71-й хвилині зустрічі нерви вболівальників полоскотав VAR. Головний арбітр зустрічі Олексій Деревинський дивився відеоповтор з приводу можливого пенальті у ворота Динамо. Здавалося, що Кенджора у штрафному майданчику сфолив на Ахмедзеде і пенальті призначать. Утім, на повторі рефері помітив, як за декілька секунд до цього моменту м’яч влучив у руку Матичу. Тому був призначений штрафний удар на користь Динамо.

Перший свій момент у другому таймі кияни створили лише на 79-й хвилині, коли Караваєв отримав м’яч у штрафній зоні суперника і стріляв з лівої ноги. Кучер відбив перед собою і захисник вибив на кутовий. За декілька хвилин динамівці створили ще одну нагоду. Циганков подав до штрафного майданчика, куди вбігав Де Пена, і уругваєць пробив головою по центру воріт.

Уже в доданий до основного час Минай ледь не вирвав нічию. Селезньов отримав м’яч на правому фланзі і подав на Кулієва, той далі скинув на Месхі. Півзахисник Миная з близької відстані пробив з розвороту. Але завсім трохи не влучив у площину воріт.

Одразу після цього Шапаренко поставив крапку в поєдинку. Після казкового фінта і подачі від Сидорчука 10-й номер Динамо потужним ударом злету прошив Кучера – 0:2. Впевнена за рахунком, але дуже далека від ідеальної перемога киян над аутсайдером. Нервових клітин у Мірчі Луческу явно поменшало.