Відскок бельгійського фаворита. Олександрія дивом відпускає Стандард

Команда Шарана продовжує готуватися до Ліги Європи.

Олександрія після перемоги над відомими в Європі АЗ та Дуйсбургом зіграла з іще одним іменитим клубом. Суперником української команди став бронзовий призер чемпіонату Бельгії Стандард.

Підопічні Шарана вже на 12 хвилині опинилися у ролі тих, хто наздоганяє. Марокканський півзахисник Карсела-Гонсалес виграв повітряну боротьбу після навісу зі штрафного і пробив точно під стійку воріт Паньківа – 0:1.

Українці відігралися дуже швидко. На 18 хвилині кутовий завершився серією рикошетів, після яких м’яч опинився у самотнього Довгого. Олексій з декількох метрів відправив м’яч у сітку воріт Стандарда – 1:1.

Бронзовий призер УПЛ грамотно грав проти більш досвідченого суперника. Впевнені дії у захисті і швидкі контратаки не раз лякали бельгійців, а на 34 хвилині вдалося вразити опонента індивідуальною майстерністю. Безбородько обіграв декількох опонентів і пробив у дальній кут – голкіпер Стандарда Ваня Мілінкович-Савич удар потягнув, але на добиванні найспритнішим був Третьяков – 2:1.

Після перерви команди провели певні зміни, які більше допомогли супернику олександрійців. Лестьєнн отримав м’яч у штрафному майданчику українців і обвідним ударом з лівої поцілив точно у дальній кут воріт Олега Білика – 2:2.

Пропущений м’яч активізував підопічних Шарана, які пішли в атаку. Небезпечні подачі зі стандартів могли завершитися взяттям воріт, але захист бельгійців відбився.

На останній хвилині основного часу перемогу зобов’язаний був вирвати Задерака. Але удар самотнього українця з лінії воротарського майданчика полетів набагато вище воріт. Змарнована зразкова контратака.

Фінальний свисток зафіксував нічийний рахунок 2:2, але у підготовці до Ліги Європи головне – командна гра, яка у хлопців Шарана присутня.