Відскок чемпіона. Безхарактерний Ман Сіті дивом перемагає Арсенал. ВІДЕО

Хосеп Гвардіола у лондонському матчі з Арсеналом не міг розхраховувати на Олександра Зінченка. Український футболіст, за інформацією журналіста Ендрю Тодоса, здав позитивний тест на коронавірус.

Каноніри теж мали втрату через ковід – не був на своєму звичному місці тренер Арсенала Мікель Артета.

Без нагляду іспанського спеціаліста господарі з перших хвилин показали лідеру АПЛ, що простого матчу в них цього дня не буде. Мартінеллі і Сака раз за разом створювали проблеми обороні гостей, де Канселу та Аке не завжди встигали за своїми опонентами.

Один із таких епізодів призвів до гола на 31 хвилині. Тірні спокійно пройшов своїм флангом і віддав передачу в центр штрафного майданчика. Аке проґавив ривок Сака, який в один дотик пробив точно у кут воріт Едерсона – 1:0!

На цьому господарі не зупинилися і створили ще пару небезпечних моментів біля воріт бразильського голкіпера гостей. Близьким до забитого м'яча був Мартінеллі, але вінгеру Арсенала в одному епізоді не вистачило влучності, а в іншому свою команду врятував Едерсон.

Після перерви на допомогу містянам прийшов суперник і арбітр. Бернарду Сілва впав після легкого дотику з Джакою і арбітр зустрічі після перегляду відеоповтору призначив одинадцятиметровий. Формальна підстава в Стюарта Атвелла була, але пенальті виглядав аж надто неоднозначно.

Марез із одинадцятиметрової позначки пробив без шансів для Рамсдейла – 1:1 на 57 хвилині.

Свою феєрію Атвелл продовжив продовжив за 2 хвилини. Арсенал спочатку втратив мегашанс вийти вперед в рахунку (Аке з лінії вибив м'яч на Мартінеллі, який не влучив у напівпорожні ворота гостей), а потім втрати ще й гравця. Габріель порушив правила проти Жезуса і арбітр показав оборонцю господарів другу жовту картку (першу він отримав, коли лондонці протестували проти дивного пенальті імені Джаки та Сілви).

У більшості Манчестер Сіті нічого не створив аж до третьої компенсованої до другого тайму хвилини. Закидання у штрафний майданчик лондонців і рикошет від захисника Арсенала допоміг Родрі проштовхнути м'яч повз Рамсдейла – 1:2.

Беззубий чемпіон за рахунок фарту здобуває перемогу в Лондоні.