Відстояв на нуль! Лунін допоміг Ов’єдо здобути перемогу. Оцінка українця

Ов’єдо Андрія Луніна у 30-му турі Сегунди зустрічався із Тенеріфе, який, як і команда українця, плентається у нижній частині турнірної таблиці.

Лунін вийшов у стартовому складі своєї команди.

Estos son los nuestros para hoy… (18:15h) – #RealOviedoTenerife #RealOviedo #VamosOviedo #OrgulloValoryGarra #LaLiga

A post shared by Real Oviedo (@realoviedo) on Mar 1, 2020 at 8:03am PST

У першому таймі Луніна потурбували лише на старті поєдинку. Науель сильно пробив з лінії штрафного майданчика, український голкіпер парирував удар перед собою, а після добивання Мура м’яч вже опинився у руках Луніна. Щоправда, із великим запізненням арбітр зафіксував положення “поза грою” у гравця Тенеріфе.

Перша половина зустрічі — суцільна боротьба і обмаль моментів. Дещо гостріше в атаці виглядали господарі поля, та й статистика ударів говорить на їхню користь: 4 удари (1 в площину) проти 2-х ударів Тенеріфе (0 ударів у площину).

У другому таймі Тенеріфе суттєво підвищив темп і почав більше володіти ініціативою. Гості різноманітніше атакували флангами та вмикали хороший пресинг на чужій половині поля. Але у гольові нагоди це не перетворювалося.

Хороший момент у Ов’єдо мав Бальде. Він прорвався по лівому флангу, увійшов у штрафний майданчик Тенеріфе, але пробив прямо в руки голкіперу.

Наприкінці тайму у Луніна знову з’явилася робота. Ласуре сильно пробив метрів з 14-ти, але українець зумів парирувати удар. Вже у наступному моменті наш голкіпер доволі невпевнено зіграв на виході після подачі з кутового. На щастя, Луніна підстрахували партнери по команді, вибивши м’яч подалі від воріт.

На 86-й хвилині матчу захисник Тенеріфе Перес зіграв рукою у власному штрафному майданчику, суддя переглянув відеоповтор і призначив пенальті. Результативний, і одночасно переможний удар на рахунку Родріго.

⏹⚽️ #RealOviedoTenerife 1-0 (⚽️ @rodririos6) #RealOviedo #VamosOviedo #OrgulloValoryGarra #LaLiga

A post shared by Real Oviedo (@realoviedo) on Mar 1, 2020 at 11:07am PST

Ов’єдо здобув надважливу перемогу, яка поки не дозволила команді Луніна залишити зону вильоту турнірної таблиці Сегунди. Сам українець відстояв “на нуль”, що сталося вперше з того часу, як він приєднався до Ов’єдо. Авторитетний портал SofaScore поставив Луніну середню оцінку за цей поєдинок — 7.1.