Домашня сторінка Актуально Відзнака від динамівських сердець. Екстренери Динамо похвалили роботу Луческу

Відзнака від динамівських сердець. Екстренери Динамо похвалили роботу Луческу

3 читачів онлайн
1
1,422

Приємні слова від фахівців

Колишній наставник київського Динамо Олександр Хацкевич та його помічник Максим Шацьких в інтерв’ю YouTube-каналу Міля розповіли про те, як змінилася гра столичної команди після приходу Мірчі Луческу.

Олександр Хацкевич

Прийшов досвідчений тренер, та й футболісти самі повірили в себе. Вони вже три-чотири роки разом. Ми зараз говоримо молода команда, але молодою вона була, коли виходив 18-річний Миколенко на футбольне поле, Циганков більш стабільно почав грати, Бєсєдін. Буяльський тоді вважався досвідченим футболістом, Бурда здорово після травми грав, Шапаренко. Тоді тільки всі починали.

Досвід Луческу і віра футболістів в тренера дали такий результат, що Динамо виграло все. Це заслуга в першу чергу футболістів і тренерів. Ну і, повторюся, їх віра і той факт, що Луческу зарядив хлопців. Це найголовніше.

Динамо зараз виглядає приємно. Приємно дивитися на команду. Є розуміння гри, вони отримують від неї задоволення. Коли хлопці виходять на поле, видно їх мету, ідеї і виконання.

Олександр Хацкевич/Фото ФК Динамо

Максим Шацьких

Видно те, що зараз робить команда. Ми досконально знаємо хлопців, їх характер і поведінку. Зараз видно ту картинку, яку вони демонструють, їх зарядженість і впевненість.

Вони досконально дотримуються такого план на гру, тієї картинки, яку хочуть. Але це футбол… Зараз буде цікаво подивитися на команду в другому сезоні.

Не в образу іншим командам, але за чемпіонство в цьому сезоні будуть боротися тільки Динамо і Шахтар. Гірники теж омолодилися, почали показувати інший футбол. І мені, як глядачеві, цікаво подивитися першу стикову гру між командами.

Максим Шацьких/Фото ФК Динамо

Обидва фахівці наразі знаходяться без роботи. Після київського Динамо Хацкевич та Шацьких в грудні 2019-го прийняли запрошення російського Ротора. Втім в березні 2021-го штаб склав свої повноваження через незадовільні результати.

Читайте також: ВАЖЛИВО! Зірка Шахтаря завершив кар’єру в збірній Україні

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Епідемія в Першій лізі! 16 гравців клубу захворіли на коронавірус

ПФЛ швидко реагує на проблемну ситуацію …