Війна у Першій лізі. Інгулець проти проведення матчу Минай – Динамо у Кубку України

Не хочете догравати Першу лігу – не будете грати і в Кубку

Інгулець продовжує чіплятися за шанс пробитися до еліти за підсумками цього сезону. Як ми повідомляли раніше, клуб із Петрового подав позов до КДК на рішення достроково завершити змагання у Першій лізі. Його навряд чи задовольнять. Тому Інгулець знайшов ще одну, скоріше моральну складову суперечки і намагається юридично вирішити питання на свою користь.

У себе на сайті клуб розмістив таке звернення:

1. Надаємо вболівальникам та журналістам повний текст з аргументацією заяви ФК Інгулець”, що адресована КДК та Виконкому УАФ, з відповідними вимогами клубу.

2. ФК “Інгулець” вважає рішення, які прийняті 21.05.2020 р. на Раді Ліг ПФЛ, недійсними, як щодо 1-ї, так і щодо 2-ї Ліги ПФЛ.

3. Схоже, що ПФЛ намагається легалізувати недійсні рішення від 21.05.2020 р., проводячи Раду Ліг ПФЛ 05.06.2020 р., не запрошуючи клуби 2-ї Ліги. Наголошуємо, що на Раді Ліг рішення приймаються всіма членами Ради Ліг, на відміну від Конференції ПФЛ, де можливе голосування, окремо Лігами.

Цікавим епізодом суперечки є позиція Інгульця щодо участі Миная у півфінальному матчі Кубка України з Динамо.

Документ з сайту Інгульця

Чекатимемо на реакцію керівних огранів українського футболу.

Читайте також: Олександрія бере 3 очки в матчі із Зорею. Арбітр допомагає і Дніпро-1 не помічає Олімпік! Результативні внески Булеци і Тейлора

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також