Вік – не аргумент. Ібрагімович назабивав команді ексгравця Динамо

Златан Ібрагімович продовжує власну неймовірну результативну серію у МЛС. Швед знову забив і зробив це у дербі проти лідера чемпіонату ФК Лос-Анджелес. Ібрагімович відзначився ще одним дублем у сезоні.

Златан забив вже на другій хвилині матчу. Ібрагімович отримав класний розрізний пас від Павона і пробив точно у ближній кут. Минуло трохи більше 15-ти хвилин і Златан зробив це знову. Швидка контратака Гелексі, передача із глибини поля, відмінне відчуття позиції і надзвичайна холоднокровність – 1:2 Гелексі знову попереду.

До кінця першого тайму команди забили ще по одному м’ячу і пішли на перерву за рахунку 2:3 на користь команди Ібрагімовича. У другому таймі господарі зрівняли рахунок. У Лос-Анджелеса за справу взявся їхній найкращий бомбардир – Карлос Вела. Мексиканець забив останній м’яч у цій грі. Хоч Ібрагімович мав ще один шанс, однак забити більше шведу не вдалось. Нічия 3:3, яка залишає обидві команди на своїх позиціях. Лос-Анджелес йде першим, а Гелексі, як і раніше, четвертий. Цікаво, що у складі лідерів чемпіонату грає ексгравець Динамо Даніло Сілва, але у цьому матчі бразилець залишився в запасі.

До слова Ібрагімович відзначився дублем у третьому матчі поспіль. А якщо говорити про сезон загалом, то для Златана це вже шостий дубль. Ібрагімович дивує індивідуальною статистикою – у 22 матчах МЛС на рахунку шведа 22 м’ячі.