Шахтар в 10-му турі УПЛ переміг вгостях Зірку із рахунком 4:2. Один із м’ячів забив Віктор Коваленко. Хоч півзахисник і розпочав матч із лави для запасних. Пауло Фонсека випустив українця на 59-й хвилині. Коваленко змінив Тайсона.

Цей вихід на поле став ювілейним для 20-річного футболіста. Матч проти Зірки був 100-м у футболці Шахтаря для Віктора. Довершив урочистість цього матчу хавбек забитим м’ячем на 90+5 хвилині. Паст не зміг зафіксувати м’яч, який підібрав Факундо Феррейра. Але аргентинець втратив рівновагу. Зорієнтувався Коваленко і забив у порожні ворота.

Гол Коваленка у ворота Зірки

Не забивав із квітня?Віктор Коваленко перервав суху серію в 100-му матчі за ШахтарГвардіолі і компанії остерігатись?✍Більше на сайті?https://footballhub.com.ua/viktor-kovalenko-yuvilej-gol-u-kropyvnytskomu

Опубліковано FootballHub 25 вересня 2017 р.

До речі, цим голом Віктор перервав власну майже 5-місячну безгольову серію. До цього востаннє півзахисник забивав ще минулого сезону в матчі проти Олімпіка.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.