Головний тренер луганської Зорі Віктор Скрипник після домашньої поразки від Олександрії 1:2 поділився з Олександром Золотогорським останніми новинами щодо травми Віталія Вернидуба, боротьби у плей-оф кваліфікації Ліги Європи з Еспаньйолом та слабкі місця своєї команди.

Віктор Скрипник – головний тренер Зорі

Ваш візаві Володимир Шаран після матчу сказав, що гра швидше була нічийна. Але для вас це перша поразка із Зорею. Чи є у вас якісь розчарування?

Розчарування в тому, що ми не заробили жодного пункту, а претензій до гравців у мене немає. На фоні нашого графіка це був найважчий поєдинок. У наших опонентів сьогодні була четверта офіційна гра, у нас восьма. Це все впливає. Але були дві команди, які грали на перемогу: ми так само намагалися забивати, бігти вперед. І в таких іграх завжди нюанси маленькі: там не свиснув, там не добіг, там трохи послизнувся – і це стало підсумком того, що ми програли. Але моя команда мала достойний вигляд. Всі засмутилися, звичайно, але я сподіваюся, що ця поразка зробить нас сильнішими. Звісно, в четвер на нас чекає виклик, який треба теж достойно прийняти. Тож сили є, хлопці засмутилися, але дивимося вперед з оптимізмом. Боротьба не закінчилася, це тільки 4 тур пройшов.

У Віталія Вернидуба ушкодження, і перед вами постала проблема вибору центрального захисника. Розкажіть про характер травми. Вам довелося перебудодвуватися з зв’язку з цим?

Перебудовуватися не довелося, тому що у нас тільки два центральні захисники. От вони сьогодні грали, це перша іхня спільна гра, два лівоногих, але не в цьому причина нашої поразки. У Віталія медіальний меніск, на нього чекає операція. Він вилетів на невизначений термін. Але повторюсь, у нас досить хороші гравці, здатні замінити. Шкода, що сьогодні не вдалося.

Чеберко, можливо, у фізичній боротьбі погравав, його там відштовхували, але ви і надалі змушені покладатися на цю пару центральних захисників.

Подивимося. Чеберко досить кваліфікований гравець, котирй мав хороші моменти, іноді теж виручав і добре грав. Це не ті проблеми, які в нас є. У нас проблема – остання третина. Ми, коли переходимо перед штрафним в атаку, нам треба креативніше грати, а цього бракує. Хочеться у цьому напрямку працювати. Так, ми пропустили два голи. Мене розізлив чи роздратував другий гол – ми самі його собі привезли. А гра була відкрита спочатку, а коли суперник вийшов уперед – вони грали за рахунком, можна зрозуміти їхню радість і затримки часу. Це частина футболу, я думаю, ми робили б те ж саме на їхньому місці. Ми засмутилися, однак дивимося з опимізмом вперед. Але повторюсь – ця поразка зробить нас тільки сильнішими.

Дивись також: Ігор Суркіс: Штаб Хацкевича сьогодні відпочиває, ловить рибу, а працюють інші люди

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Клуби Першої і Другої ліг зняли президента ПФЛ!

У ці хвилини на Раді Ліг ПФЛ визначається доля професійного футболу нижчих ліг України …