Віктор Скрипник: Ми нікого не боїмося, хочемо грати у свій футбол!

У плей-оф кваліфікації Ліги Європи Зоря на виїзді поступилася Еспаньйолу 1:3. Головний тренер луганської команди Віктор Скрипник визнав, що перший тайм команда зіграла чудово:

Перший тайм хороший, другий тайм втомилися.

Команда, що грає з м’ячем, завжди відчуває сили. Це не так, коли ти граєш проти м’яча. Звичайно, хотілося, щоб команда продовжувала в такому ж дусі, але сили вичерпні. Я вже втомився говорити, що у нас через три дні гра проти Карпат. Це буде десятий матч за цей місяць! Самі порахуйте! У заявці 22 гравці на єврокубки, 3 з них — воротарі, 19 — польові. Один вилетів, другий вилетів, і тобі вже не вистачає!

Я хочу своїм хлопцям зробити комплімент. Ми не злякалися, йшли вперед, не ставили автобус.

Ми нікого не боїмося, хочемо грати в той футбол, у який ми граємо, який приносить нам результат. Перший тайм був показовим! Якщо б у нас були сили, то ми зіграли б спокійно. Може не виграли, але на такому рівні зіграли.

Після пропущеного м’яча, ми розуміли, що треба закриватися, бо хлопці вже просто не могли бігти вперед!

У нас є шанс! 3:1! Добре, що ми м’яч забили. Два м’ячі треба забити вдома, це буде важко! Але ми не маємо права сказати, що ми не думаємо про це, і не будемо боротися за це!

Я хочу, щоб всі вболівальники, що прийдуть на стадіон, підтримували нас. Цим хлопцям це треба! Ми намагатимемося зробити неможливе! Хоча вже й не такий катастрофічний рахунок.

Півзахисник Зорі Богдан Лєднєв зізнався, що гра була дуже важкою:

Хороші контратаки виходили

Складна гра була. У другому таймі було дуже важко грати. Установка тренера — накривати, не давати так легко виходити суперникам. Хороші контратаки виходили, під час однієї з них вдалося забити.

Нападник Зорі Артем Громов пообіцяв, що у Запоріжжі на нас чекатиме трохи інша гра:

У нас молоді і креативні гравці, якщо не рахувати мене

Складно було, тим більше клімат тут дещо інший. Душно трохи. Це не Будучность. Команда вища класом. Ну нічого, гол на виїзді є! Ми вирішили одразу накрити, задавити, побігли пресингувати. Свої плоди це принесло. Але щось пішло не так.

У ситуації з голом усе вийшло дуже класно! У нас молоді і креативні гравці, якщо не рахувати мене. Я  найстарший! Наче Гаррі Олдмен!

Я вірю у своїх пацанів, партнерів. Я думаю, що в Запоріжжі буде трохи інша гра. Ми не будемо відсиджуватися в обороні.