Домашня сторінка Актуально Вільярреал потонув. Челсі у драматичній серії пенальті виграє Суперкубок УЄФА. ВІДЕО

4 читачів онлайн
2
11,356

Битвою переможців найсильніших футбольних турнірів Європи розпочинається великий сезон

Челсі на правах фаворита активніше розпочав поєдинок із Вільярреалом і вже на 6 хвилині лондонці могли вийти вперед

Вернер після подачі з кутового з-під захисника пробив по воротах іспанців – Асенхо потягнув м’яч з-під поперечки. Майже одразу небезпечно пробивав Канте. Капітан номінальних господарів поєдинку відібрав м’яч біля штрафного майданчика Вільярреала і наважився на дальній удар – м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт. Підопічні Тухеля виглядали цікавіше, що логічно принесло результат. На 27 хвилині господарі провели атаку, яку після прострілу Алонсо влучним ударом з меж штрафного майданчика завершив Хакім Зієш – 1:0!

Міг на 34 хвилині Зієш віддячити Алонсо за гольовий асист своєю результативною передачею, але іспанець після класного пасу ексвінгера Аякса, пробивши в ближній кут воріт Асенхо, не зміг переграти голкіпера Вільярреала.

Переможці Ліги Європи прокинулися під завершення першої половини (цікаво, що трапилося це одразу після травми Хакіма Зієша, який через ушкодження не зміг продовжити гру).

У сантиметрах від щастя були підопічні Емері у компенсований до першого тайму час. Жерар Морено з кута штрафного майданчика подав на дальню стійку воріт Челсі, куди з ударом увірвався Альберто Морено. Ексгравець Ліверпуля потужним ударом злету перевірив на міцність поперечку воріт лондонців.

Другий тайм розпочався із ще однієї перевірки каркаса воріт англійського клубу

Менді підсковзнувся під час вибивання м’яча, Морено вийшов віч-на-віч із сенегальським голкіпером і пробив – воротар Челсі ледь помітним дотиком переправив м’яч у стійку власних воріт! Активність гостей була винагороджена на 73 хвилині. Жерар Морено відпасував на Булає Діа, а сенегалець пасом п’ятою повернув м’яч під удар лідеру своєї команди. Морено з меж штрафного майданчика розстріляв ворота Менді, поціливши ігровою сферою точно під поперечку – 1:1!

Більше забити командам у основний час не судилося, тому долю переможця мали вирішити два екстратайми

У першій п’ятнадцятихвилинці свій супершанс вийти вперед у рахунку мав Челсі. Крістіан Пулішич вдало зіграв другим темпом у штрафному майданчику Вільярреала, підхопив м’яч і з 5-ти метрів цілив у дальній кут воріт Асенхо – м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Лондонці створили ще одну свою нагоду в другому екстра-таймі. Маунт у боротьбі протиснув Пау Торреса і пробив – Асенхо у непростій ситуації врятував свою команду.

Забити в ігровий час командам так і не вдалося, тому долю трофея вирішила післяматчева серія пенальті. У своїх основних спробах з 11 метрів обидві команди схибили по разу (Гаверц не забив за Челсі, а за Вільярреал невдало пробив Манді). Наступний промах у грі прийшовся на удар Рауля Альбіоля. Досвідчений захисник не зумів переграти з позначки Кепу, якого Тухель випустив спеціально під цю серію – 6:5 по пенальті!