Він продовжує феєрити! Яремчук відзначився дублем

Нападник бельгійського Гента і збірної України Роман Яремчук продовжує регулярно забивати у контрольних поєдинках перед стартом сезону.

Гент проводив черговий спаринг проти Сент-Трюйдена. Окрім Яремчука у цьому матчі взяли участь інші гравці збірної України — Роман Безус та Ігор Пластун.

Спочатку Яремчук реалізував пенальті на 26-й хвилині. Роман сильно пробив по центру, а голкіпер стрибнув у лівий від себе кут.

На 63-й хвилині українець вийшов сам на сам із голкіпером та вміло скористався шансом, пробивши у лівий нижній від воротаря кут.

Але 2 забиті м’ячі Яремчука не допомогли Генту. Команда українців поступилася Сент-Трюйдену з рахунком 2:4.

Яремчук забив вже 5 м’ячів у контрольних поєдинках. А минулого сезону у 45-ти матчах за Гент українець відзначився 12 разів.