Він провів фантастичні матчі. Гравець збірної України вразив свого клубного тренера

Українець вразив головного тренера

Головний тренер Гента Вім Де Деккер оцінив виступи Романа Яремчука за збірну України у матчах з Францією, Німеччиною та Іспанією. Його слова наводить Sporza:

Зараз багато гравців повертаються з національних команд. Деякі досить пізно. Будемо сподіватися, що всі приїдуть на тому ж рівні, який мали перед від’їздом до збірних. Зрештою, національна команда працює інакше.

Я хотів би, щоби Яремчук був доступний раніше, проте він приєднався лише зараз. Він провів три фантастичні гри за збірну України у Лізі Націй і сильно вплинув на їхній результат. Я бачив того самого Романа, який працював у Генті. Він у хорошій формі і зараз залишається з нею. Так виступати постійно – наступний крок у розвитку.

Роман – це той гравець, який має добре почуватися у колективі, але також дуже прагне вчитися. Як тренер, ви маєте дати йому достатньо матеріалу, над яким можна працювати. Це той гравець, який постійно наполягає на вдосконаленні. Я радий що він все ще в Генті

У поєдинку 9-го туру Ліги Жупіле з Серкль Брюгге Яремчук відзначився голом та асистом. Та це все одно не допомогло. Команда українця програла 2:5.

Читайте також: Мбаппе у Ліверпуль? Англійський гранд підкладе свиню Реалу та Барселоні та Погані новини для Ярмоленка. Вест Гем придбав ще одного конкурента на позицію українця

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також