Домашня сторінка Ексклюзив Він тренується з Динамо. Хто такий Дегтярьов?

Він тренується з Динамо. Хто такий Дегтярьов?

37 читачів онлайн
0
846

Автор: Нікіта Дмитрулін

25 річний Максим Дегтярьов – другий найкращий бомбардир Першої ліги. Його доробок становить 17 голів у 30 матчах. Після завершення сезону він залишив ФК Полтава, а команда взагалі припинила існування. Наразі Дегтярьов тренується з Динамо.
Екс-тренер ФК Полтава Анатолій Безсмертний та колишній директор клубу Вадим Шельменко ексклюзивно для FootballHub розповіли про сильні сторони свого колишнього гравця.

Максим Дегтярьов. Фото ФК Полтава

Вадим Шельменко, екс-директор ФК Полтава:

– Вашому колишньому нападнику Максиму Дегтярьову пощастило, він тренується з Динамо, що про нього скажете?
– Можу сказати лише добрі слова, клуб його вилікував, дав йому шанс. Я вважаю, що він цей шанс використав. Допоміг і собі, і клубу вийти до Прем’єр-Ліги. У нього відчуття гола, форвард не може без цього. Дай Бог йому заграти в київскому Динамо. Спілкувалися з Хацкевичем, він сказав, що бере його на збори до Австрії.

Фото ФК Полтава

– Мені здається, що йому навіть легше буде грати. Він може заграти, якщо дослухається до тренерських вказівок, і робитиме те, що від нього вимагають. Він може заграти, у нього для цього все є. За наявності гарних півзахисників, які можуть його постачати передачами, він може заграти. Дай Бог йому заграти. Хоч він вчасно пішов з команди (сміється).

Анатолій Безсмертний, екс-тренер ФК Полтава:

– Добрий, якісний футболіст. Б’є з обох ніг. У нього чудова швидкість. Вміє обіграти один в один суперника. Я думаю, що у нього все вийде у Динамо.

– У Динамо є проблеми з забивними форвардами. Він здатен вирішити це питання?
– Я думаю, що за певних обставин, я навіть впевнений, що зможе. Йому просто потрібно довіряти, і він завжди цю довіру виправдає.

Фото ФК Полтава

– Після Першої ліги йому важко буде у Премєр-Лізі і в такому гранді, як Динамо?
– Розумієте, у Першій лізі зараз такий чемпіонат, що я не певен, що будь-якого футболіста візьми та віддай з Динамо у Першу лігу, і щоб він так себе проявив. Дегтярьов себе проявив, сподіваюсь, що і в Динамо себе проявить.

Він тренується з Динамо. Хто такий Дегтярьов?

Якісний футболіст з гарною швидкістю. Б'є з обох ніг ©Екс-тренер та колишній директор ФК Полтава про Максима Дегтярьова, який тренується з FC Dynamo Kyiv🔥

Опубліковано FootballHub Четвер, 28 червня 2018 р.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Пекло у Першій Лізі. Оболонь може зникнути і звинувачує ПФЛ. ЕКСКЛЮЗИВ

Велике ексклюзивне інтерв'ю зі спортивним директором Оболоні Бровар. Про те, що відбуваєть…