Він у списку збірної України! Петраков анонсував талановитого новачка у національній команді

Гравець отримає шанс проявити себе.

Головний тренер збірної України Олександр Петраков в ексклюзивному інтерв'ю ПРОФУТБОЛ Digital розповів, що включив до розширеного списку гравців, які готуватимуться на матч із Шотландією, Михайла Мудрика:

– У нас зліва в півзахисті грають ті люди, для ких це не є природньою позицією. А саме Зубков, Циганков. Після Коноплянки немає людини, яка там природньо грає. Чи є у вас кандидат на майбутні роки, який зможе зробити конкуренцію Зубкову і Циганкову?

– Зубков у Ференцвароші грає праворуч, але він може діяти і ліворуч. Циганков те саме. Він нормально грає на цій позиції, у матчі з Боснією ми бачили. Циганков створив перший гол, обіграв, віддав передачу вздовж воріт на Зінченка. Але я розумію, куди ви хилите з цими питаннями. Я передбачив це запитання. Ще 10 днів тому я викликав на розмову Михайла Мудрика. Він був у мене в кабінеті 10 днів тому. Ми з ним плідно поговорили півгодини. Я йому сказав свої вимоги, у чому йому треба додати. Ми з ним добре поговорили про все. Подивимося, як він далі буде виглядати. Я його записав до розширеного списку збірної, там 36 людей. Нам потрібно готувати візи наперед до Шотландії. Попереду довга дистанція, збори. Подивимося, чи буде Михайло відповідати вимогам. Ми з ним плідно поговорили, мені сподобалась розмова з Мудриком.

Читайте також: Допоміг суперечливий пенальті. Дніпро-1 не без проблем розібрався з Чорноморцем. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також