Він знову забив за Вест Гем. Ярмоленко феєрить проти Манчестер Юнайтед

Манчестер Юнайтед відправився в Лондон, аби зіграти з Вест Гемом нашого Андрія Ярмоленка. Додаткової цікавості додавав той факт, що команди мали однакову кількість очок в таблиці – по 8. Мануель Пеллегріні вирішив випустити Ярмоленка в старті. І не помилився…

За МЮ в матчі через травми не змогли зіграти Поль Погба, Люк Шоу та Антоні Марсьяль.

Команди почали активно. Манчестер Юнайтед на початку встиг потримати м’яч. А Неманья Матич навіть потужно пробив. Проте, по центру – Фабіанський з легкістю забрав. Особливо цікаво було спостерігати за молоддю Манчестер Юнайтед: Деніел Джеймс та Аарон Ван-Біссака виглядали доволі непогано. Останній добре відпрацьовував у обороні.

Вест Гем поступово вирівняв гру. Атаки лондонців виглядали доволі непогано. По-справжньому гострих моментів не виникало аж до 44-ї хвилини. Після атаки правим флангом Ярмоленко відпасував на Нобла, а сам пішов у штрафний майданчик. Капітан підключив Феліпе Андерсона, який в дотик віддав на Андрія. Українець, перебуваючи в оточенні захисників, першим дотиком обробив м’яч, а другим пробив низом під дальню стійку – 1:0.

У другому таймі Манкуніанці більше часу приділяли атакам. Тому Вест Гем отримав нагоду для проведення контратак. В одній з таких класно взаємодіяли Андерсон та Ярмоленко. Цього разу Андрій вивів партнера на ударну позицію. Де Хеа парирував удар з гострого кута.

Юнайтед ніяк не могли пройти грамотно вибудувану оборону суперника. Момент прийшов після кутового. Магуайр пробивав з близької відстані. Але Фабіанський виручив.

Вбив інтригу лівий захисник Молотобійців Аарон Кресвелл. Нобл заробив штрафний в доволі вигідній позиції. Кресвелл виконав шикарний удар, закрутивши м’яч над стінкою у верхній кут воріт – 2:0. Де Хеа був безсилий.

На 89-й хвилині Ярмоленка замінив Снодграсс. До кінця гри рахунок не змінився. Манчестер Юнайтед поступається впевненому Вест Гему. А Ярмоленко вкотре забиває!

Вдалі дії українця були помічені. Андрій Ярмоленко був визнаний найкращим гравцем у матчі за версією АПЛ.