Вірус Каріуса на Анфілді. Голкіпер Ліверпуля створив сенсацію у Лізі Чемпіонів

Коронавірус дістався європейського футболу, але матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів все ж відбулися. Ліверпуль приймав Атлетико.

Несподіванка від Вейналдума

На Анфілді Ліверпуль у першому таймі не став форсувати події і намагатися будь-що забити швидкий м’яч. Мадридці дуже низько сіли і розраховували на контратаки, у які мав вибігати Фелікс. Коста був покликаний допомагати молодому португальцеві.

Запам’ятався потужний удар Окслейд-Чемберлена з дальньої відстані — Облак був на місці. Фантастичний момент мав Фірміно, коли пробивав з лінії воротарського майданчика, але голкіпер мадридців класно зреагував на удар. У Атлетико міг відзначитися Феліпе, коли пробивав головою після навісу з кутового — у сантиметрах від стійки.

Ліверпуль збільшував натиск і домігся свого на 43-й хвилині. Окслейд-Чемберлен подав з правого флангу, захисники Атлетико не чекали на підключення Вейналдума, який і вколотив головою м’яч у сітку воріт гостей — 1:0 після першого тайму!

Фантастичний Облак

Початок другого тайму від Ліверпуля повністю відрізнявся від першого тайму. Підопічні Клоппа одразу почали тиснути, вмикати швидкості і діяти різноманітно в атаці. Як результат — дуже небезпечні удари від Салаха, Окслейд-Чемберлена, Мане та Фірміно. Останні два майже впритул розстрілювали Облака, але так і не змогли його пробити.

У середині другої половини матчу просто зобов’язаний був забивати Робертсон. Салах сильно пробив з близької відстані, Облак відбив, але недалеко. Робертсон випередив захисника і пробив головою — поперечка! Майже одразу забити міг інший крайній захисник Ліверпуля. З пострілом Александера-Арнольда впорався Облак.

Наприкінці тайму Мане міг забити не лише вирішальний м’яч, а й один із найкрасивіших цього року. Мане класно пробив у падінні через себе метрів із 12-ти, але м’яч пройшов над поперечкою.

Вірус Каріуса

Ліверпуль не зміг забити другий м’яч в основний час матчу, а даремно… Здавалося, гол Фірміно (і це 2:0!) на 4-й хвилині першого овертайму стане вирішальним у матчі, але це дало зворотню реакцію. На 97-й хвилині Адріан нагадав старого доброго Каріуса. Голкіпер невдало віддав передачу на півзахисників, Фелікс знайшов пасом Льоренте, який пробив у лівий від голкіпера кут. Адріан спокійно міг рятувати свою команду, але зіграв невдало — 2:1.

Ще за 9 хвилин Льоренте зробив дубль. Гомес, Мілнер та Хендерсон не змогли завадити удару Льоренте, а Адріан залишив багато простору на ближній стійці та знову підвів команду — 2:2.

Як Мерсисайдці не намагалися, але забити бодай один м’яч вони не змогли. Та ще й пропустили на останній доданій хвилині. Вихід сам на сам із голкіпером реалізував Мората — 2:3.

Загальний рахунок двоматчевого протистояння — 4:2 на користь Атлетико. Мадридці у чвертьфіналі Ліги Чемпіонів. Несподівано!