Вірус на красиві удари. Український легіонер забив дивовижний м’яч боковими ножицями. ВІДЕО

Команда, де українців в основі більше, ніж у Шахтарі

Єреванський Пюнік, котрий зараз тренує екснаставник Сталі Егіше Мелікян, у тамтешній Прем’єр-Лізі грав із Шираком Гюмрі на виїзді. В основі гостьової команди вийшли 6 українців: Пеньков, Болденков, Братков, Гончар, Будник та Татарков. Останні два і організували перший гол Пюніка на 56 хвилині. Євген подав зі штрафного, а Микита, який іще на старті сезону грів лавку у Ворсклі, пробив злету боковими ножицями після рикошету від суперника!

Остаточну перемогу єреванцям на 90+1 хвилині приніс удар ще одного українця, що вийшов на заміну – Олег Кожушко завершив розіграш із кутового точним ударом від стійки – 0:2 (тайм-код на відео – 4:56).

Ця перемога стала першою для Пюніка після 10-ти матчевої серії поразок та нічиїх. У турнірній таблиці єреванці видерлися з зони вильоту і йдуть восьмими серед 10-ти команд – після 12 турів у них 8 очок.