Футбольний клуб, власником якого є Девід Бекхем, виступатиме в МЛС. Франшизу на створення команди у Флориді англієць отримав ще у 2007 році. Однак, клуб він створив у 2014-му. Клуб поки що не має точно затвердженої назви, наразі базовою є Futbol Miami.

Про отримане право на виступи в МЛС Бекхем оголосив на великій прес-конференції, де були присутні також співвласники нової команди. Згідно з паперами володітимуть Futbol Miami Девід Бекхем, генеральний директор Splint Марсело Клер і засновник SoftBank Масайоші Сану.

Окрім цього екс-гравець Манчестер Юнайтед, Реала та Мілана оголосив про масштабні плани розвитку нового клубу. Зокрема він зазначив, що має домовленість із рядом відомих футболістів, які висловили готовність виступати в МЛС. Але прізвища цих гравців поки що не розголошуються. Та нещодавно сам Бекхем вже говорив, що хотів би запросити до американського чемпіонату Златана Ібрагімовича.

Також Бекс анонсував будівництво нового стадіону для свого клубу, оскільки в Маямі вже є професійна одноіменна команда. Арена вміщуватиме 25 тисяч осіб. МЛС буде розширено до 28 команд. Наразі ліга налічує 25 колективів.

Не встигли висохнути чорнила на документах, як Бекхема і його партнерів дружньо взялися вітати в Маямі поп-реп-спорт та інші зірки. Масштабність проекту вражає.

Welcome to Miami

Клубу ще немає, а потужна підтримка вже є❗Ось що роблять зв'язки у Флориді?Поглянь, хто радіє Девіду Бекхему в Маямі❤?Insta MLS

Опубліковано FootballHub 30 січня 2018 р.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Першоліговий Кріштіану Роналду. Диво-гол із Першої Ліги

Неймовірний забитий м'яч у матчі Волинь – Інгулець …