Домашня сторінка Ексклюзив ВОГОНЬ! Металіст повертається! Відвертий Ярославський ексклюзивно розповів усі деталі. ВІДЕО

ВОГОНЬ! Металіст повертається! Відвертий Ярославський ексклюзивно розповів усі деталі. ВІДЕО

0 читачів онлайн
7
17,831

Олександр Ярославський в ексклюзивному інтерв’ю Ігорю Циганику розповів нові деталі відродження Металіста:

Чи має Олександр Ярославський фінансовий стосунок до Метала?

Наразі я не маю ніяких фінансових стосунків з Металом, але потім я наздожену і в цьому аспекті. Решта діяльності без моєї залученості не проходить. Я сказав хлопця, що як тільки все буде юридично вирішено (раніше – так раніше, а якщо буде пізніше – то пізніше), я все їм поверну. Я сказав: “Витрачайте, а я вам все поверну. Не переживайте, все буде в повному порядку”. Вони можуть спокійно довіритися моєму слову, адже ми вже ці ситуації проходили не раз. У нас ніколи не було контрактів з Красніковим. І думаю, що в нього до мене ніяких питань немає. Для мене всі фінансові питання – питання принципу.

На якому етапі зараз перебуває питання повернення бренду Металіста?

Сподіваюся, що місяць чи декілька місяців. Сподіваюся, що вже у Першій лізі гратиме той Металіст!

Який бюджет?

Про це йде мова щохвилини, щосекунди. Ми включилися! Вболівальники мають бути спокійними. Бюджет буде достатнім, щоби грати у Лізі Європи чи навіть у Лізі чемпіонів.

Питання про інфраструктуру, адже все наразі належить державі

Це дуже важливий момент. Користуючись нагодою, хотів би звернутися до Ігоря Тєрєхова, Анни Тимчук і Артура Тавмасяна, щоби якнайшвидше розглядалося питання інфраструктури. Людей не цікавлять обіцянки чи звернення, їх цікавить, щоби Металіст, коли вийде в єврокубки, грав на своєму стадіоні.

Наразі я слабко вірю, що УЄФА допустить команду до єврокубків зі стадіоному у такому стані, в якому він перебуває зараз. Не думаю, що харківські фанати будуть цьому раді.

Звертаюся до влади. Мені все одно кому воно належить, але мені не все одно, що зараз все занедбано. Поверніть інфраструктуру до того рівня, в якому я залишив її у 2012-2013 роках! Сьогодні на стадіон потрібно 7 мільйонів доларів, 2 мільйони на базу і 2 мільйони на академію. Як так вийшло, що з 2014/2015 року інфраструктура належить державі і все дійшло до такого стану? Я не знаю точну цифру, але кажуть, що приблизно 1 мільйон доларів щороку виділяють на утримання.

Свого часу я витрачав приблизно 2,5 мільйона доларів на утримання. Зараз виділяють лише мільйон і той на стадіон. Але це питання до влади.

Хочу звернутися до вболівальників. Зі свого боку теж вмикайтеся у цей процес. Мені одному складно це тягнути. Треба, щоби нас не залишили без Європи.

Що до старих боргів Металіста перед гравцями?

Насамперед мають взяти на себе відповідальність ті, хто ці борги створив. Коли я йшов, то розрахувався з усіма (здається, що останній був Папа Гує, якому я заплатив обіцяний мільйон). Борги точно не вплинуть на діяльність нашого Металіста, а юристи займуться тим, щоби цього не трапилося.

Як ставитеся до конкуренції з боку лідерів українського футболу після повернення?

Я хочу всім подякувати за підтримку. Всі вони футбольні люди, яким футбол потрібен. Їх переживання про якість та рівень футболу переважають над любов’ю до матеріальних благ УЄФА. Коли повернемося в УПЛ, справа піде веселіше. Коли потрапимо до єврокубків, а я обіцяю, що ми принаймні у Лізі Європи гратимемо – справи будуть веселіші!

У Першій лізі буде Металіст і це буде не той Метал, який зараз є. Я маю на увазі гравців. Це таємниця, але Металіст буде іншим. Ми з Красніковим ночами обговорюємо те, яким має бути Металіст у єврокубках!

Читайте також: У чому проблема? Легіонер Динамо розповів, чому мало забивав за киян

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Як зупинити українських майстрів? Захисник Австрії виділив найсильніших гравців збірної України

Австрійці ретельно готуються до матчу з українцями …