Вольфсбург руйнує мрію. Олександрійські гладіатори попрощаються з Лігою Європи

Надія на європейську весну вимагала від Олександрії лише перемогу

Кволий старт

Матч характеру для Олександрії з Вольфсбургом розпочався інертно, адже перемога у цьому поєдинку значить дуже багато. Господарі спали до 13 хвилини, поки супермомент німецької команди їх не розбудив. Вегхорст пробив, Паньків відбив перед собою і м’яч підхопив Віктор – подача у воротарський майданчик на Мехмеді завершилася неточним ударом ексгравця Динамо.

Такий ляпас став хорошим сигналом для олександрійців, що грати так низько біля своїх воріт не можна. Майже одразу підопічні Шарана створили свій супершанс. Гречишкін подав зі штрафного, м’яч після рикошету від Дубри потрапив до ніким не прикритого Шастала, який з декількох метрів поцілив в Кастельса.

Зі стандарту відповів і Вольфсбург. М’яч після удару Тіссерана з подачі з кутового пройшов над поперечкою воріт Паньківа.

Вирішальна травма

Неприємність для Шарана сталася на 33 хвилині. Ковалець зазнав ушкодження, яке не дало атакувальному півзахиснику (а в цьому матчі він грав більше нападника) продовжити гру. Заміна ключового гравця вже на 38 хвилині першого тайму.

Залишити свої ворота у недоторканності Олександрії, на жаль, у першому таймі не вдалося. На останній хвилині основного часу Вегхорст впав у боротьбі з Дуброю під час подачі кутового – австрійський арбітр Шюттенгрубер вказав на одинадцятиметрову позначку. Сам “постраждалий” підійшов виконувати пенальті – удар в кут, куди стрибнув Паньків, але все одно гол – 0:1.

Тайм життя

Другий тайм розпочався з небезпечного удару Руссійона – сейв Паньківа.

На 60 хвилині міг зіграти козир Олександрії – Євген Банада. Лучкевич подав у воротарський майданчик Вольфсбурга точно на Банаду, який з декількох метрів пробив вище воріт (як показав повтор, захисник німецької команди трохи зачепив м’яч і це завадило півзахиснику олександрійців пробити влучніше).

Олександрія билася до останнього. Непогано пробивав Гречишкін, ні на мить не зупинявся Лучкевич, але відігратися українцям не вдалося. Паньків героїчно рятував після ударів футболістів Вольфсбурга  (Клауса і Руссійона), та цього вечора самих сейвів було замало.

Олександрія поступається Вольфсбургу 0:1 і прощається з мріями про єврокубкову весну… Принаймні до наступного євросезону!