Домашня сторінка Ексклюзив Володимир Пятенко: Мораєс завжди мріяв про збірну Бразилії

Володимир Пятенко: Мораєс завжди мріяв про збірну Бразилії

1 читачів онлайн
0
874

Автор Нікіта Дмитрулін

Як повідомляє Ігор Циганик, Жуніор Мораєс розмірковує над тим, щоб прийняти українське громадянство і грати за збірну України. Ексклюзивний коментар для FootballHub дав Володимир Пятенко, екс-тренер донецького Металурга, який тренував Мораєса.

– Якщо я не помиляюсь, то Жуніор Мораєс до нас у донецький Металург приїжджав двічі. Спершу у нього щось не вийшло з трансфером: він довго чекав, але вирішив поїхати. Це було, коли команду тренував Андрій Гордеєв, я тоді був помічником. Він поїхав до Болгарії. Минув певний час, а я пам’ятаю, що він себе дуже добре на зборах показав. Я тоді вже став головним тренером, згадав, що є такий нападник і все ж таки з другої спроби ми його взяли.

– Спочатку йому важко було в Україні?
– Ні. Цього не відчувалося. Одразу було помітно, що він такий колючий нападник, неприємний для захисників. Добре грав корпусом, він хоч і невеличкий на зріст, але кусав дуже добре захисників.

– Зараз є інформація, що він може прийняти українське громадянство і грати за збірну Україну. Як ви ставитеся до цього?
– В Україні точно, а також в багатьох інших країнах дуже мало якісних нападників. Тому я нормально до цього ставлюся. Хоча, за його словами, він завжди хотів грати за збірну Бразилії.

– Тобто коли він приїхав до України, він розглядав наш чемпіонат як трамплін і не хотів надовго тут затримуватися?
– Не сказав би, що він не хотів довго грати саме в Україні. Коли він виступав у Металурзі, він постійно акцентував увагу на тому, що мріє грати у Лізі Чемпіонів та за збірну Бразилії. Це були дві його основні цілі та мрії. Саме тому він перейшов до Динамо. А потім у Шахтар. Напевно, він зрозумів, що збірна Бразилії не розраховує на нього. А за збірну все ж таки хочеться пограти.

– Як вважаєте, він здатен одразу підсилити збірну України?
– Чому ні? У нього гарний зв’язок із тим самим Марлосом. У Києві він грав із Циганковим. Я думаю, що він достатньо сильний нападник.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Монзуль – нормальний суддя! Відомі фактори, що заважають їй у роботі

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive відповів на запитання щодо пр…