Команда Сергія Реброва продемонструвала характер. Аль-Ахлі приймав вдома Аль-Шабаб і матч одразу пішов не за сценарієм господарів. Вже на 15-й хвилині господарі горіли 0:2. На щастя для Реброва і компанії Аль-Ахлі зумів скоротити відставання ще до перерви. З пенальті відзначився Фетфатдцидіс.

В другому таймі старання Аль-Ахлі не давали результату до останніх хвилин. Своє слово сказав Ребров. Українець на початку другого тайму випустив на поле Закарію та Мохамеда Асері. Саме ці два джокери вплинули на результат матчу. Спершу Закарія на 87-й хвилині рахунок зрівняв. Коли здавалось, що нічиєї не уникнути Асері перевернув усе з ніг на голову. Мохамед на 90+5 хвилині приніс 3 очки команді Реброва.

Завдяки вольовій перемозі Аль-Ахлі залишив хороші шанси на чемпіонство. Відставання від лідера Аль-Хіляля складає лише 2 пункти.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.