Волинь серйозно покарали. Стос дискваліфікацій

Related video

Луцька Волинь отримала суворе покарання за поведінку вболівальників та тренерського штабу у стиковому матчі плей-оф із Карпатами.

В ексклюзивному коментарі FootballHub відповідальний секретар КДК УАФ Ігор Грищенко розповів про деталі покарання для Волині. Він зазначив, що клубу з Луцька присуджено технічну поразку та покарано фінансово. Також КДК УАФ відсторонив головного тренера команди Андрія Тлумака на 2 матчі плюс 2 матчі умовно. Волинь проведе 1 поєдинок без глядачів ( і плюс 1 матч умовно). Це рішення вже вступило в силу, оскільки сьогодні визначать повний склад учасників Української Прем’єр-Ліги.

Фото ФК Волинь

Нагадаємо, у матчі Волинь — Карпати вболівальники обох команд використовували велику кількість піротехніки та неодноразово вибігали на поле, внаслідок чого головний арбітр зустрічі Максим Козиряцький був змушений зупинити матч та ховатися у підтрибунному приміщенні. А тренер Волині Андрій Тлумак дуже емоційно висловлював своє невдоволення суддівством Козиряцького.

Волиняни вже засудили дії своїх вболівальників та фанів Карпат. Прес-служба Волині опублікувала офіційну заяву з цього приводу.

Читайте також: Буде важко! Чим крутий суперник України у фіналі Чемпіонату Світу?

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також