Вони бачили Бордо. Маріуполь вилетів з Ліги Європи

Маріуполь спробував Лігу Європи на смак, але французький Бордо виявився команді Олександра Бабича не по зубах. В Одесі приазовці поступилися з рахунком 1:3. Про свої шанси у матчі-відповіді навіть самі футболісти говорили обережно.

Фото з сайту fcmariupol.com

До Бордо готувалися у звичному режимі, – каже півзахисник Олександр Піхальонок. – Всі говорять, що шансів у нас після першої гри немає. Ми налаштовуємося на дуже важкий матч.

Маріуполю потрібно показати такий футбол, в який ми грали в другому таймі першого матчу, коли ми були розкуті і на нас вже не впливав результат. Коли рахунок був 1:3, ми створювали моменти.

ФК Мариуполь – Бордо. Составы команд #МойгородМоякоманда #MariupolFC #Mariupol #MycityMyteam #Mrpl #ЛигаЕвропы #Бордо #bordeaux

Опубліковано FC Mariupol Четвер, 16 серпня 2018 р.

Чи то довга дорога до Франції, чи чужий стадіон, але перші 20 хвилин на полі домінували господарі. Майже порожній 42-тисячний Матмут Атлантік дав можливість глядачам чути у трансляції не тільки співи нечисленних фанатів, але і всі підказки Бабича та Густаво Пойєта до своїх футболістів. Зокрема, ми почули від когось із трибуни, що “Чурко – красава” і навіть “Маріуполь!”

Господарі вже на другій хвилині матчу відкрили рахунок. Але помічник арбітра Ендрю Далласа сигналізував про офсайд. Гол справедливо не зарахували.

ФК Мариуполь уже на Малмут Атлантик #МойгородМоякоманда #MariupolFC #Mariupol #MycityMyteam #Mrpl #ЛигаЕвропы #Бордо #bordeaux

Французи ще більше взялися мучити Євгена Гальчука (у першому матчі ворота Маріуполя захищав Рустам Худжамов). Вже на четвертій хвилині Гальчук парирував небезпечний удар Санкаре.

Трохи пізніше воротаря виручила стійка. Це Пабло пробивав головою після кутового. Демір зіграв на підборі і виніс м’яч від гріха подалі.

Ще Гальчуку довелося попрацювати на 27-й хвилині. Євген зреагував на дальній удар в нижній кут.

Бабич випустив у стартовому складі двох форвардів – Фоміна і Борячука, але перший матч Маріуполь дуже сіро зіграв в атаці. Перший кутовий приазовці подали на 36-й хвилині. Тоді ж і Мишньов (автор єдиного м´яча у першому матчі) завдав перший удар по воротах Костиля.

Голи прийшли у другому таймі. За дві хвилини Бордо забив двічі. Пундже відзначився дуже красиво. Пробив у поперечку, від якої м’яч відлетів у сітку воріт Гальчука.

Поки Маріуполь приходив до тями, Камано накрутив захисників приазовців, навісив на вільного Санкаре, який безжально пробив по воротах голкіпера.

Але Маріуполь ще покусався. Це Руслан Фомін створив шедевр зі штрафного! М’яч пролетів над стінкою і залетів у вільний від Костиля кут. На камбек не вистачило часу – 2:1 на користь Бордо.

Маріуполь попрощався з мрією про Лігу Європи.