Домашня сторінка Ексклюзив Вони могли грати за Дніпро-1. Ким НЕ підсилився дніпровський клуб

Вони могли грати за Дніпро-1. Ким НЕ підсилився дніпровський клуб

3 читачів онлайн
0
2,239

Автор Віталій Звєров

У програмі ПРОФУТБОЛ зробили аналіз ситуації в клубі Дніпро-1. Після шести поразок поспіль (в останньому турі чемпіонату – нарешті нічия проти Десни) варто поговорити про кадрові проблеми і помилки селекції…

Кілька цитат від Дмитра Михайленка:

До чемпіонату ми були іншої думки. Нам здавалося, що ми будемо конкурувати. Зараз бачимо, що нам дуже важко. Тому, звичайно, цим складом ми даємо максимум. Можливо, не всі матчі були програні по грі.
Для Першої Ліги команда була добре вкомплектована. Для Прем’єр-Ліги формування нашої команди не оптимальне. Більшість гравців або старше 30 років, або молодше 21-го. Так команди не формуються. Якщо ставити перед собою великі завдання – це неправильна комплектація.

Влітку Дніпро-1 міг підсилитися. За інформацію ПРОФУТБОЛа в команді Михайленка могли опинитися Калитвинцев, Лучкевич, Гречишкін, Федорчук і Адамюк. У той же час в Дніпрі-1 дуже шкодують, що відпустили в Десну Кузика. більшість цих гравців – основні у командах верхньої шістки.

Скріншот з програми ПРОФУТБОЛ

Ось як це коментує головний тренер команди:

Плани у нас були в міжсезоння одні, по факту вийшла зовсім інша ситуація. Плюс – хлопці, які пройшли разом із нами нижчі ліги – було б нечесно від них позбавлятися. Що з цього вийде, підіб’ємо підсумки після останньої гри цього року. Поки ситуація така – ми дуже важко набираємо очки.
Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Монзуль – нормальний суддя! Відомі фактори, що заважають їй у роботі

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive відповів на запитання щодо пр…