Домашня сторінка Актуально Вони переплутали ВСЕ. Неймовірно курйозна історія фанів Бенфіки

Вони переплутали ВСЕ. Неймовірно курйозна історія фанів Бенфіки

30 читачів онлайн
0
3,360

Неймовірно курйозна і водночас сумна історія сталася з уболівальником Бенфіки. Португалець Альваро разом із другом вирішив підтримати свою команду в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи з Айнтрахтом. Чоловіки вирушили із Лісабона до Франкфурта автомобілем.

Поєдинок відбувався у Франкфурті-на-Майні, і друзям довелося подолати чималу відстань між Португалією та Німеччиною, яка у часовому еквіваленті дорівнювала 28 годинам в дорозі. Але, схоже, у Альваро та його друга щось пішло не так, або ж вони просто не знали, що в Німеччині є два Франкфурти. Упродовж своєї подорожі чоловіки викладали у соцмережі фото та скріншоти свого маршруту. Уважні підписники Альваро помітили, що його маршрут неправильний і він прямує до Франкфурта-на-Одері, який розташований в іншому кінці країни. Користувачі соцмереж писали португальцям, що ті їдуть не туди, однак вболівальники не надавали цьому значення.

Згодом, коли чоловіки все ж дісталися пункту призначення свого невірного маршруту, вони зрозуміли, що приїхали зовсім не в те місто. Проблемою було також те, що відстань між Франкфуртами становить близько шестисот кілометрів. Отже, шансів потрапити на матч Айнтрахт – Бенфіка у друзів просто не було. Можна лише поспівчувати Альваро та його товаришу. Вони не встигли на матч, а Бенфіка програла Айнтрахту та вилетіла із Ліги Європи.

Читайте також З командою до кінця! Героїчний вчинок фаната Лідса. ФОТО 18+.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Знову мутна справа. Нові Карпати не можуть передати стару емблему фанатам

Гучний піар-хід пролетів зі свистом …